Cała prawda o małym Archiem Harisonie wyszła na jaw! Tak wygląda syn Meghan Markle i księcia Harry’ego [FOTO]

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry/ foto: Instagram.com/@sussexroyal

Meghan Markle i książę Harry w maju powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Archie Harrison Mountbatten-Windsor nie miał jeszcze zbyt wielu okazji, żeby publicznie pokazać się światu. O tym, jak wygląda najmłodszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej, opowiedziała goszcząca u pary książęcej Sussex Ellen DeGeneres.

Do tej pory w sieci ukazało się dosłownie kilka zdjęć Archiego. Świeżo upieczeni rodzice zamieścili na Instagramie fotografie z okazji Dnia Ojca oraz te zrobione podczas chrztu. Uważnie śledzący losy rodziny królewskiej fani mogą zatem odczuwać pewien niedosyt.

Ten „brak” na rynku infotainmentowym postanowiła wykorzystać amerykańska dziennikarka – a prywatnie dobra znajoma Meghan i księcia Harry’ego – Ellen DeGeneres. Przyznała, że potomek Sussexów to wykapany tata.

Trzymałam na rękach małego Archiego. Trzymałam i karmiłam go. Waży około 15 funtów (ok. 6,8 kilograma – przyp. red.), co w przeliczeniu daje jakieś 17 dolarów – zażartowała w swoim programie Amerykanka.

Wygląda zupełnie jak Harry – dodała, twierdząc, że chłopczyk ma idealnie okrągłą głowę – podobnie jak jego tata. Przyznała również, że Archie ma więcej włosów niż ona w okresie niemowlęcym.

Wcześniej magazyn „People” donosił o „kępkach rudawych włosów”, jakie malec odziedziczył po ojcu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here