DEYNN wypuściła własną linię kosmetyków! Czy blogerka idzie w ślady Kylie Jenner?

DEYNN i Kylie Jenner/ Fot.Instagram

Marita Surma-Majewska we współpracy z firmą kosmetyczną Skin79, stworzyła własną linię kosmetyków do pielęgnacji. Jest ona niestety łudząco podobna do tej, którą stworzyła najmłodsza miliarderka na świecie. Gdyby Kylie Jenner o tym wiedziała, nie byłaby zadowolona!

Do niedawna postać blogerki kojarzona była przede wszystkim z siłownią i planami treningowymi. To wszystko za sprawą jej męża, Daniela, który to zrobił z niej prawdziwą fanatyczkę siłowni. DEYNN przeszła ogromną metamorfozę od kiedy zaczęli się spotykać. W pewnym momencie dotarło do niej również, że ładna sylwetka to nie tylko ćwiczenia, lecz także rygorystyczna dieta.

Właśnie dlatego, celebrytka jakiś czas temu postanowiła spróbować swoich sił w kuchni i w tym celu założyła specjalny profil na Youtube, „Deynn’s Kitchen”, na którym chętnie dzieliła się swoimi kulinarnymi osiągnięciami.

Jednak jak się okazało, to nadal nie przyniosło jej wystarczającej satysfakcji. Influencerka porzuciła to zajęcie w momencie, w którym odkryła jak wielki potencjał niesie w sobie ogólnopojęta charakteryzacja.

Na jej Instagramie możemy podziwiać wiele wymyślnych makijaży, które wcale nie są zainspirowane Halloween. Marita bowiem potrafi usiąść i stworzyć niepowtarzalny i niespotykany makijaż, do którego zawsze używa, jej zdaniem, zwykłych, drogeryjnych kosmetyków.

Robi to po to, aby jej obserwatorki bez problemu mogły powtórzyć stworzone przez nią „dzieło”. Od zawsze podkreśla jednak, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja i dbałość o skórę twarzy. W tym celu podzieliła się niejedną, sprawdzoną przez siebie metodą.

Od bardzo dawna jest ambasadorką firmy pielęgnacyjnej Skin79 i niezwykle chętnie reklamuje większość ich produktów, jednak to właśnie teraz wydała razem z nimi własną linię. Aby poinformować o tym swoich obserwatorów zorganizowała imprezę promującą w Hotelu Warszawa. Pojawili się na niej wybrani obserwatorzy Deynn, a także jej znajomi, którzy razem z nią celebrowali to wydarzenie.

„To nadal do mnie nie dociera!!! @deynn_beauty budujemy coś pięknego! Dziękuję za wsparcie i zaufanie – to podstawa!” – napisała Deynn na Instagramie.

Czy waszym zdaniem, kolekcja, którą stworzyła, nie jest łudząco podobna do tej, którą w ostatnim czasie wydała najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner, Kylie? Przypomnijmy, że amerykańska celebrytka oprócz kolorowych kosmetyków, produkuje również te przeznaczone do pielęgnacji. KYLIE SKIN nawet po przez samą czcionkę i sposób zapisu, może być uznane za niemałą inspirację dla DEYNN BEAUTY.

View this post on Instagram

2019 DeynnBeauty loves Skin79 💜 dziękuję Wam!!

A post shared by Deynn Beauty (@deynn_beauty) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here