Edyta Górniak w końcu znalazła faceta, który “rzuciłby dla niej wszystko”!

Edyta Górniak/Instagram

Edyta Górniak od jakiegoś czasu uczy się jeździć samochodem w programie “My Way”. Początki nie należały do najłatwiejszych, ale z czasem było coraz lepiej. Relacja piosenkarki z instruktorem była raczej chłodna, jednak z biegiem czasu Dawid stał się jej ulubieńcem.

Podobno Górniak zaskoczyła wszystkich niecodziennym rozwojem sytuacji, zamiast skupić maksimum swojej uwagi na nauce jazdy, ona skupiła się na romansowaniu. “Przez pierwszy tydzień na planie programu utrzymywali tylko kontakty zawodowe, ale wszystko się zmieniło, gdy on zaprosił ją na wystawną kolację” – mówi informator jednego z portali.

“Od tamtej pory wszystko nabrało tempa. Mają ze sobą stały kontakt i powoli zaczynają poznawać swoich przyjaciół. Wieczorami zdarza im się wyjechać na miasto w ramach dodatkowych lekcji bez kamer. Podobno Górniak poprosiła produkcję, aby zwiększyli jej liczbę lekcji z nim” – dodaje.

Na razie wiemy, że wokalistka jest zauroczona Dawidem. Docenia to, że ma on poczucie humoru, dystans do siebie i jest inteligentny, a to główne cechy na jakie zwraca uwagę Edyta Górniak. Łączy ich również wspólne zainteresowanie jogą, mają się nawet kiedyś spotkać by wspólnie pomedytować. Czy coś z tego będzie? Zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here