Edyta Górniak zostanie nową gwiazdą TVN-u? Stacja szykuje dla niej kolejny projekt [FOTO/VIDEO]

Edyta Górniak/Instagram

W ostatnim czasie Edyta Górniak znów jest na pierwszych stronach gazet. Wszystko dzięki emitowanemu przez TVN programowi „My Way”. Mimo że po pierwszych odcinkach widzowie wcale nie byli oczarowani, oglądalność była spora. Stacja postanowiła rozszerzyć współpracę z piosenkarką.

Życie Edyty Górniak to ostatnio pasmo sukcesów. Diwa pochwaliła się, że – mimo widocznych w programie, raczej marnych osiągnięć za kierownicą – zdała egzamin na prawo jazdy. Podobno stało się to tydzień przed urodzinami, które piosenkarka obchodziła 14 listopada.

Sukcesem okazał się także sam program „My Way”. Edward Miszczak jest tak zadowolony z oglądalności show, że ma dalsze plany wobec Edyty. Piosenkarka coraz częściej pojawia się w siedzibie TVN-u, gdzie wraz ze swoim menadżerem omawiała szczegóły sylwestrowego koncertu stacji w Warszawie.

Co więcej, jak donosi „Świat i ludzie”, artystka ma także dostać kolejną niespodziankę. – Dyrektor ma dla niej propozycję, która powinna ją bardzo ucieszyć. Jest pomysł na kolejny program z Edytą pokazywany w najlepszych godzinach oglądalności – mówiła osoba z otoczenia Górniak.

Kolejny program ma podobno łączyć dwie pasje Edyty – muzykę i podróże. – Od dawna o tym marzyła, więc… wymyślono coś specjalnie dla niej – twierdzi informator gazety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here