Ewelona z “Warsaw Shore” pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani są w szoku, jak bardzo się zmieniła! Jest nie do poznania! [FOTO]

Ewelina Ewelona Kubiak Foto:instagram.com/ewel0na
Ewelina Ewelona Kubiak Foto:instagram.com/ewel0na

Ewelina Kubiak z okazji urodzin swojego ojca opublikowała zdjęcie, na którym ma 16 lat. Wtedy nie korzystała jeszcze z medycyny estetycznej. Internauci zszokowani jaką metamorfozę przeszła. “Ewelona to ty?”.

Ewelina Kubiak zwana Ewelona po debiucie w programie “Warsaw Shore” cieszy się niemałą popularnością. Celebrytka brała udział w gali Fame MMA 5, gdzie walczyła w oktagonie z Esmeraldą Godlewską. Dzięki wygranej walce liczba fanów się powiększyła. Ewelona też jest aktywna w sieci, na swoim instagramowym profilu ma już ponad 400 tysięcy followersów!

Ostatnio celebrytka wstawiła fotkę, na której towarzyszy jej ojciec. We wpisie złożyła życzenia tacie z okazji urodzin i dodała, że na zdjęciu ma 16 lat. Fani od razu zauważyli, jak bardzo się zmieniła. Gwiazda “Warsaw Shore” regularnie poddaje się zabiegom upiększającym i twierdzi, że dzięki nim czuje się lepiej. Niestety nie wszyscy internauci docenili metamorfozę Ewelony.

“To nie możesz być ty. Tam jest kompletnie inna osoba”
“Coś Ty sobie zrobiła”
“Nie do poznania”

View this post on Instagram

Jak spędzacie wieczór? ☺️

A post shared by Ewelina Kubiak (@ewel0na) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here