Ivan Komarenko na wielkim proteście w Warszawie! Muzyk wśród tysięcy demonstrantów [FOTO]

Ivan Komarenko na proteście w Warszawie.
Ivan Komarenko na proteście w Warszawie. (Fot. Radosław Piwowarczyk/NCzas.com)

W minioną sobotę na ulicach Warszawy odbył się drugi protest pt. “Zakończyć Plandemię”. Tysiące ludzi opowiadało się przeciwko koronawirusowym wytycznym. Wśród demonstrantów pojawił się Ivan Komarenko.

Podczas manifestacji demonstranci sprzeciwiali się przede wszystkim restrykcjom, które rząd wprowadza w ramach walki z koronawirusem. Zapowiadali także, że nie wyrażają zgody na drugi lockdown.

“Po licznych protestach w Europie po raz kolejny czas na Polskę! Nie pozwolimy na kolejny lockdown. Nie pozwolimy kolejny raz zamknąć naszego życia. Dość dyktatury, reżimu i niszczenia gospodarki! Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią Konstytucję” – mówiono.

“Dość kłamstw, dość masek” – to kolejne hasło, które skandowano.

Część osób wskazywała, że “pandemia to ściema” – czyli polityczna akcja mająca na celu tresurę społeczeństwa. Inni, że choć koronawirus istnieje, to jest chorobą wirusową jakich wiele, a podejmowane działania są kompletnie niewspółmierne do zagrożenia.

Komarenko wśród protestujących

Wśród protestujących pojawili się m.in. kandydat w ostatnich wyborach prezydenckich Paweł Tanajno, poseł Konfederacji Grzegorz Braun, modelka i aktorka Viola Kołakowska czy Ivan Komarenko.

Były wokalista zespołu Ivan i Delfin zaśpiewał swój najnowszy utwór pt. “Mity i kity”, który odnosi się do niewłaściwych – zdaniem autora – koronawirusowych obostrzeń, które prowadzą do załamania gospodarki oraz zniewolenia narodu.

Ivan Komarenko na proteście w Warszawie.
Ivan Komarenko na proteście w Warszawie. (Fot. Radosław Piwowarczyk/NCzas.com)

“To tutaj bije prawdziwe serce Polski i tworzy się historia. Cieszę się ze w tak trudnych chwilach dla kraju i Świata znalazłem się u boku odważnych ludzi, prawdziwych polaków” – mówił w jednym z wywiadów w trakcie protestu “Zakończyć plandemię” Komarenko.

“Wielkie dzięki wszystkim obudzonym i świadomym Polakom, przybywającym na demonstrację „Zakończyć plandemię” z rożnych zakątków kraju, za wasz nieoceniony wysiłek i ogromne poświęcenie na rzecz Polski. Jesteście kreatorami historii suwerennego państwa” – napisał na Twitterze muzyk.

Wczoraj podczas demonstracji „Zakończyć plandemię!” „Dość kłamstw!” w jednym z wywiadów powiedziałem: to tutaj bije…

Opublikowany przez Ivana Komarenkę Niedziela, 13 września 2020

5 KOMENTARZE

  1. Cała medycyna jest obecnie oszustwem. Wielu nazywa ją przemysłem chorobotwórczym lub medycyną rockefelerowską. Ostanie określenie wynika z faktu korumpowania przez ludzi rockefelera w czasie wielkiego kryzysu profesorów na uczelniach medycznych usa. Korupcja miała prowadzić do usunięcia naturalnych metod uzdrawiania i zastąpienie ich metodami chemicznymi mającymi na celu jedzenie chemkaliów do końca życia. Do tego poszło usuwanie z listy witamin witamin np. B17 i pewnie wiele, wiele innych. Także drodzy lekarze medycyny rockefelerowskiej: nie możecie dwóm panom służyć.

    • Rockefelerowskie szczepionki i antybiotyki uratowały życie miliardom ludzi i spowodowały niemal dwukrotne podniesienie średniej długości życia. Debilu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here