Jak on mógł jej to zrobić?! Smolasty śpiewa o dramacie przyjaciółki [VIDEO]

Smolasty
Smolasty i Gloria/ Fot.Instagram

Raper Smolasty, to były chłopak Honoraty Skarbek, znanej bardziej jako Honey. Artysta często obraca się w szemranym towarzystwie, a w swoich piosenkach nie kryje, że miał problemy z uzależnieniami. W najnowszym klipie muzyk pozdrawia swoją starą znajomą, której właśnie udało się pokonać narkotykowe demony.

W najnowszej piosence Smolasty nawiązuje do swojego pobytu na odwyku. To skłoniło go również do pozdrowienia starej znajomej, która niedawno skończyła odwyk i jak sama twierdzi, zaczęła nowe życie.

“Byłem na odwyku 4 miesiące, dla mnie to i tak victoria! / Sportowe noce, leciały tysiące, a i tak żyłem jak zombiak / Później kilku odleciało / I można dziś za nich urządzić memoriał/ Dlatego szanuję każdego, kto ratuje siebie/ Pozdro Gloria!” – śpiewa Smolasty

Mało kto się spodziewał, że Gloria, która po swojej przemianie deklaruje kompletne odcięcie od starych znajomych i dawnego życia, zareaguje na zaczepkę. Ta jednak udostępniła Instastory, na którym tańczy do piosenki byłego kumpla i również go pozdrawia.

Smolasty
Gloria Cichocka/ Fot.Instagram