Jak teraz wygląda życie Joanny Krupy? Prowadząca “Top Model” jest nie do poznania! [FOTO]

Joanna Krupa/ Fot.Instagram

2 listopada na świat przyszła pierwsza i niezwykle upragniona córeczka Joanny Krupy. Mała Asha-Leigh wywróciła życie modelki do góry nogami. Ona jednak zdaje się tym zupełnie nie przejmować. Zobaczcie jak teraz wygląda życie Joanny.

Dziecko od lat stanowiło niedoścignione marzenie polskiej top modelki. W długim związku z byłym partnerem, Romainem Zago, nie udało jej się go jednak spełnić. Szczęście przyniósł jej dopiero obecny partner, Douglas Nunes, z którym wzięła ślub w lecie zeszłego roku.

Ich pierwsza córeczka urodziła się na początku listopada 2019 roku i tym samym obróciła znany im dotąd świat o 180 stopni. Joannie, jak i Douglasowi, zdaje się to jednak nawet odrobinę nie przeszkadzać.

Na instagramowym profilu Krupy od dnia narodzin możemy znaleźć tylko i wyłącznie zdjęcia malutkiej. Kiedy jest na nich sama Joasia, to najczęściej reklamuje produkty, które i tak przeznaczone są do pielęgnacji jej dzieciątka.

Nie brakuje też zdjęć czy relacji, dzięki którym spokojnie możemy określić jak teraz wygląda codzienne życie modelki. O trwałych makijażach, drogich stylizacjach i pięknie ułożonych włosach możemy zapomnieć. Zamiast tego możemy podziwiać Krupę w pełnej naturalności.

Luźne dresy i bluza, brak makijażu, a włosy związane w kitkę – tak obecnie prezentuje się światowej klasy top modelka i WCALE JEJ TO NIE PRZESZKADZA! Celebrytka zdaje się wręcz być jeszcze bardziej szczęśliwa, kiedy może być po prostu sobą i z tego jak teraz wygląda jej życie.

View this post on Instagram

The new normal 💗

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

A co wy uważacie o jej macierzyńskiej metamorfozie? Czy podoba wam się takie wydanie Joanny? Naszym zdaniem w naturalnym środowisku prezentuje się całkiem nieźle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here