Jessica Mercedes w swojej nowej kolekcji Veclaim. Czas na zimową imprezę! [FOTO]

Jessica Mercedes/fot. Instagram

Jessica Mercedes jakiś czas temu temu otworzyła swój butik “Veclaim” przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Znajdziemy tam kobiece, nieco awangardowe, ale i eleganckie ubrania z nutą stylu boho. “What The Future Holds” to nowa autorska kolekcja blogerki modowej. Czy zachęci was do sylwestrowej imprezy?

Najnowsza kolekcja nawiązuje do lat 80. Znajdziemy tam m.in. sukienki kopertowe z bufiastymi rękawami, drapowane metaliczne mini spódniczki, topy w stylu retro i wiele, wiele innych kreacji… obsypanych m.in cekinami. Ubrania Mercedes nawiązują również do sportowej elegancji, ale z nutą błysku i glam rocka.

Ubrania są bardzo oryginalne, więc na pewno można wyróżnić się w tłumie podczas sylwestrowej zabawy. Projekty charakteryzuje nieoczywista struktura: liczne falbanki, asymetria, zdobienia. Na stronie sklepu blogerki czytamy: “Inspirujemy się stylizacjami rodem z Dynastii czy teledysków Michaela Jacksona. Nasz moodboard pełen jest zdjęć Joan Collins, Księżnej Diany, Prince’a czy Joan Jett. Interesuje nas wszystko, za sprawą czego będziemy wyróżniać się i w dzień i w nocy”.