Joanna Krupa mówi o śmierci. Przejmujące słowa [FOTO]

Joanna Krupa mówi o śmierci. Padły przejmujące słowa. Foto: print screen z YouTube/TVN Style
Joanna Krupa mówi o śmierci. Padły przejmujące słowa. Foto: print screen z YouTube/TVN Style

Joanna Krupa mówi o śmierci. Ma to związek z epidemią koronawirusa i postawą niektórych ludzi, którzy ją lekceważą. Modelka wystosowała apel w mediach społecznościowych.

Joanna Krupa mówi o śmierci. To kolejny przejaw jej aktywności w sprawach społecznych, które traktuje jako bardzo ważne.

Ostatnio Krupa postanowiła odnieść się do problemu domowej kwarantanny. Wiele osób bowiem ją ignoruje i wychodzi z domów bez ważnej potrzeby.

– Ludzie musicie się obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że to, co dzieje się na świecie JEST PRAWDZIWE, a media nie grają tego, aby nas przestraszyć. Mój mąż właśnie rozmawiał z przyjacielem z Hiszpanii z branży medycznej i tysiące ludzi umiera – młodszych i starszych, ponieważ wciąż są ludzie, którzy nie słuchają rządu i nie zostają w domu! Mamy powód do kwarantanny, w przeciwnym razie ten wróg będzie się rozprzestrzeniał! To nie jest czas na spotkania ze znajomymi w domu lub na zewnątrz – napisała na Instagramie (pisownia oryginalna).

Krupa zamieściła wraz z postem zdjęcie z córką. Napisała, że chciałaby widzieć jak jej dziecko dorasta.

– Nawet jeśli jesteś młody i zdrowy i nie masz żadnych objawów, może ci się to przydarzyć lub możesz być nosicielem i przekazać to komuś innemu. Młodzi ludzie również umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku! – zaapelowała do młodych.

Modelka zwróciła się również do amerykańskich władz, aby zaostrzyły one kary za nieprzestrzeganie środków ostrożności.

View this post on Instagram

I want to see my child grow up and that is why this message is so important ! Guys everyone needs to wake up and realize what is happening in the world IS Real and the media isn’t playing it up to scare us. My husband just spoke w a friend in Spain that is in the medical field and thousands of people Young and older are dying because there is still people out there that are not listening to the government and not staying home! We are in quarantine for a reason otherwise this enemy is gonna keep spreading ! This is not a time to go out and hang out with your friends indoors or outdoors . This is a time for you to stay home and be responsible! Even if you are young and healthy and have no symptoms it can happen to you or u can be contagious and pass it on to someone else . Young people are also dying not just the elderly ! Parents have some control over your kids and make them stay home ! This is a worldwide emergency not a time for everyone to gather together! The government needs to step up and put out $10,000 fines for people that break the rules !

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here