Joanna Przetakiewicz zapowiada swoje #hot16challenge2: “Będzie DYM”

Joanna Przetakiewicz. / foto: Instagram
Joanna Przetakiewicz. / foto: Instagram

W trakcie panującej pandemii, w internecie powstało istne poruszenie. Wszystko za sprawą inicjatywy polskich raperów, która na celu miała wsparcie służby zdrowia. Na wyzwanie odpowiedział nawet Andrzej Duda!

#hot16challenge2, bo właśnie tak nazywa się cała akcja, szybko wyszło jednak poza początkowo zakładane ramy. Tym samym dotarła nawet do polityków, a nawet do samego prezydenta Andrzeja Dudy. Teraz na udział w akcji zdecydowała się nawet projektantka, Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz należy do grona celebrytów, którzy bardzo chętnie pokazują swoją prywatność w mediach. Na licznych relacjach projektantki nie raz mogliśmy zobaczyć przygotowywanie posiłku z partnerem, czy wieczorną rutynę przed snem.

Nic więc dziwnego, że Joanna została również nominowana do popularnej teraz akcji, #hot16challenge2, w której to rapując zachęca się do wspierania polskiej służby zdrowia. Projektantka oczywiście przyjęła wyzwanie, a żeby o tym poinformować, wstawiła specjalny post.

“Razem z BABY ( 6 mczna pudelka) szykujemy coś niesamowitego🙈 #hot16chalenge2 ‼️będzie dym‼️” – zapowiedziała celebrytka.

Cóż, teraz pozostaje nam tylko czekać na efekty wykonania. Również jesteście ciekawi i obejrzycie?