Julia Kamińska znów oszpecona! TO zdjęcie wywołało poruszenie

Julia Kamińska
Julia Kamińska/ Fot.Instagram

Julia Kamińska po raz kolejny pozwoliła okaleczyć swój wizerunek. Aktorka cieszy się niemałą urodą, jednak teraz po raz kolejny wystawiła swój wygląd na próbę. Wszystko dlatego, że na antenę powraca kultowy serial z Julką w roli głównej!

Jak się zapewne domyślacie, chodzi o “Brzydulę”, której emisja zakończyła się lata temu. To właśnie tej postaci Julia Kamińska zawdzięcza początek swojej kariery i wielką rozpoznawalność. Teraz znów sprawdzi się w roli kultowe Uli Cieplak.

O tym, że przywrócono produkcję serialu, poinformowały władze TVN za pomocą Instagrama. To właśnie tam podziwiać mogliśmy nowe-stare wcielenie Kamińskiej i nie ma się co oszukiwać – wzbudziło ono sporą sensację!

Julia ponadto potwierdziła radosną nowinę o powrocie na plan w niedawnym wywiadzie z magazynem Gala. “Mój prywatny partner wpadł w pewnym momencie na oryginalny pomysł, według którego jeszcze nigdy kontynuacja “BrzydUli” nie została zrealizowana. Zostało to wysłane do właścicieli formatu i oni się zachwycili. Stwierdzili, że to ma sens i wyrazili zgodę. Jest to w 100% praca polskich scenarzystów” – wyznała aktorka.

Cieszycie się na powrót BrzydUli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here