Juror “TOP Model” poszkodowany przez … KORONAWIRUSA

Marcin Tyszka
Marcin Tyszka Foto:instagram.com/tyszka_marcin

Marcin Tyszka podzielił się z fanami w sieci smutną informacją. Fotograf został poszkodowany przez … groźnego KORONAWIRUSA! Internauci wpierają swojego fana.

Marcin Tyszka jest znanym fotografem nie tylko w Polsce, a również na całym świecie. Jego zdjęcia były publikowane w takich magazynach jak: “Vogue”, “Harper’s Bazaar”, “Elle” czy “L’Officiel”. Największą popularność medialną zdobył, dzięki show “Top Model”, gdzie występował w roli jurora.

Ostatnio celebryta opublikował na swoim instagramowym profilu smutny post.

– Zazwyczaj nie skarżę się tu na swój los, ale co za zezowate szczęście mnie dopadło – zaczął.

Jak się okazało, przez epidemię koronawirusa fotograf musiał zrezygnować ze swoich planów zawodowych.

– Sesja z oscarową gwiazdą z Hollywood – przyszły tydzień w Paryżu – potwierdzona na wielu szczeblach od kilku tygodni… Odwołana przez koronawirus – nie wiadomo czy gwiazda przyleci, ekipa z Mediolanu nie może się w ogóle wydostać z miasta. Druga sesja z kolejna gwiazdą w Azji… Nie sposób się tam dostać, bo można potem utknąć na kwarantannie… Trzeci projekt za kilka dni w…. Mediolanie, znowu nie wiadomo czy Superstar w ogóle tam się zjawi i co się będzie działo na granicy… – żali się Tyszka.

– Pozostaje siedzieć na walizkach i wkurzać, tylko sam nie wiem na co – czytamy.

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wyrażają wsparcie.

“Na pewne rzeczy nie mamy wpływu”, “Lepiej nie kuś losu. Zdrowie jest najważniejsze! A zlecenia i tak dostaniesz, bo jesteś najlepszy” – piszą internauci.

View this post on Instagram

Co za dzień! Zazwyczaj nie skarżę się tu na swój los aaale co za zezowate szczęście mnie dopadło. 🥴🥴🥴 Sesja z oskarową gwiazdą z Hollywood – przyszły tydzień w Paryżu – potwierdzana na wielu szczeblach od kilku tygodni… Odwołana przez koronawirus – nie wiadomo czy gwiazda przyleci, ekipa z Mediolanu nie może się w ogóle wydostać z miasta. Druga sesja z kolejna gwiazdą w Azji… Nie sposób się tam dostać, bo można potem utknąć na kwarantannie… Trzeci projekt za kilka dni w…. Mediolanie 🥴🥴🥴 znowu nie wiadomo czy Superstar w ogóle tam się zjawi i co się będzie działo na granicy… Pozostaje siedzieć na walizkach i wkurzać tylko sam nie wiem na co 😬 zdjęcia idealnie oddają rozlazły stan umysłu. Na ostatnim całe dzieło sztuki na ścianie, wisi w Madrycie w moim ulubionym @lastudiointeriorismo Selfie zrobione oczywiście #p30pro @huaweimobilepl The mirror by @christophe_gaignon 🎯

A post shared by Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here