Justyna Żyła jednak nie ma nowego chłopaka?! “Trochę więcej powagi”

Justyna Żyła i jej sylwestrowy outfit. Brak materiału i GUSTU
Justyna Żyła/Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła ostatnio nie znika z pierwszych stron gazet. Była żona skoczka narciarskiego, zdaje się dobrze wykorzystywać rodzinny dramat. Teraz postanowiła zdementować plotki na temat rzekomego nowego związku, które sama rozpoczęła.

Justyna Żyła wstawiła ostatnio nagranie, do którego pozuje z tajemniczym mężczyzną. W opisie posta znaleść możemy cytat miłosnej piosenki. Oczywisty był więc wniosek, że celebrytka ma nowego partnera.

Teraz jednak kobieta zaczęła wycofywać się z wcześniejszej deklaracji. Tym samym, do Wirtualnej Polski przesłała oficjalne oświadczenie, w którym zdementowała pogłoski na temat jej nowej relacji:

“Zdjęcie z osobą obok i fragment piosenki nie oznaczają związku. Gdybym miała być w związku z każdą osobą, z którą robię zdjęcie, z każdą osobą z grona moich znajomych i przyjaciół, z każdą osobą, która jest gościem w moim własnym domu, byłabym w ciągłej i coraz to nowej relacji. Trochę więcej powagi” – czytamy w oświadczeniu na stronie Wirtualnej Polski.

Justyna Żyła zaznaczyła również, że jeśli tylko w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna, z którym zapragnie zbudować związek, od razu jasno i klarownie o tym poinformuje…

“Z pewnością przyjdzie czas na związek, ale wtedy napisze jasno: “To moja miłość”. Na ten moment proszę się uśmiechnąć” – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here