Koniec żałoby! Woźniak-Starak już nie opłakuje męża?! [FOTO]

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak/ Fot.Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak jest na urlopie. Z powodu śmierci męża, zrezygnowała z służbowych obowiązków i zamknęła się w domu. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których wdowa zaczęła się uśmiechać. To pierwszy raz od pogrzebu Piotra.

Woźniak-Starak na długo przerwała życie towarzyskie. Teraz zdawać by się mogło, że wdowa powoli wraca do formy. Agnieszka wybrała się ostatnio na narty. Jej koleżanka dodała wspólne zdjęcia ze stoku. Na jednym jedzą, na drugim zjeżdżają. Na twarzy dziennikarki pojawił się uśmiech.

Choć kobieta nadal jest w żałobie i nie zapowiada jeszcze powrotu do pracy, zdaje się, że powoli godzi się z obecnym stanem rzeczy. Jednak śmierć męża na tyle nią wstrząsnęła, że nie należy się spodziewać po niej kolejnego ślubu, na pewno nie w najbliższym czasie.

Agnieszka coraz lepiej radzi sobie ze swoją sytuacją. Z dnia na dzień straciła ukochanego przyjaciela i mężczyznę. Nie udzielała żadnych wywiadów, nie chciała rozmawiać z mediami. Te nie dawały za wygraną i wciąż insynuowały coraz to “ciekawsze” fakty. Na szczęście być może teraz zdradzi choć odrobinę z kulisów życia z miliarderem.

Po mężu został jej ogromny majątek i firma, którą zajmują się współpracujący z Woźniak-Starakiem pracownicy. Ta świetnie prosperuje, także wdowa nie ma powodów do zmartwień. Może na spokojnie zająć się powrotem do formy i wypoczynkiem w górach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here