Kożuchowska pozuje w Toruniu. “Święta się zbliżają to i ciągnie do piernika” [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska/Instagram

Wielu dojrzałych, polskich aktorów, których może nigdy byśmy o to nie podejrzewali, coraz chętniej korzysta z uroków internetu i szeroko pojętych social mediów. Jeśli zdecydujemy się na obserwowanie ich chociażby na Instagramie, to możemy śledzić nie tylko kulisy ulubionych programów, lecz także ich życie prywatne. Na taki krok zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska.

Bezdyskusyjnie jest świetną polską aktorką. Największą sławę przyniosła jej niewątpliwie rola Hanki Mostowiak, w polskim tasiemcu „M jak Miłość”. Kiedy jednak zakończyła w nim swoją przygodę w sławnych kartonach, jej kariera nawet na chwilę nie zwolniła tempa. „Rodzinka.pl”, „Druga szansa”, w której grała główną postać, a także wiele filmów z jej udziałem.

Aktorka postanowiła też zrobić się bardziej aktywna, w cieszących się ostatnio wielką sławą, social mediach. Chętnie publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia z pracy ale i z tego jak spędza czas wolny.

W miniony weekend Kożuchowska wybrała się do Torunia. Z wypadu zapragnęła podzielić się aż dwoma zdjęciami. Na pierwszym z nich prezentuje swój charakterystyczny szeroki uśmiech, życząc tym samym wszystkim miłego dnia.

Drugim zdjęciem natomiast Małgosia postanowiła wyznać na co tak naprawdę najbardziej czeka w Święta Bożego Narodzenia… Jak wynika z opisu, jest to PIERNIK. Na zdjęciu widzimy Kożuchowską pozującą przy swojej „Katarzynce”.

Toruńska Aleja Gwiazd, znajdująca się na Starym Mieście od lat co roku powiększa swoją „kolekcję”. Zostają na niej uhonorowani wszyscy zasłużeni. Są to między innymi: Grażyna Szapołowska, Katarzyna Dowbor, Piotr Głowacki czy Olga Bołądź. Małgorzata Kożuchowska zalicza się do tego grona od 2004 roku. Jako ostatni swoją „Katarzynkę” odsłonił Jakub Gierszał, a miało to miejsce w czerwcu tego roku.

Święta zbliżają się wielkimi krokami! My już dziś życzymy Małgosi wszystkiego najlepszego i tego, aby pierniki, których tak nie może się doczekać, były w tym roku wyjątkowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here