Księżna Kate pozuje w opasce z sieciówki. Meghan Markle pokusiła się za to o bardzo kosztowną biżuterię!

Księżna Meghan i Książę Harry, Księżna Kate i Książę William/ Fot.Instagram

Kolejne zaskakujące wieści docierają do nas z Wielkiej Brytanii. Znów daje o sobie znać konflikt, który rozpoczął się lata temu między Księżną Kate a Meghan Markle. Tym razem to Amerykance udało się przyćmić uchodzącą za wzór Middleton.

Nie od dziś wiadomo, jak bardzo napięta jest sytuacja na dworze królewskim. O niezwykle trudnych stosunkach księżnej Sussex i królowej Elżbiety II jest bardzo głośno. Monarchini bardzo potępia zachowanie żony swojego wnuka. Do osób, którym również jej zachowanie jest delikatnie mówiąc nie w smak, należy także księżna Kate.

Ostatnio jednak, przy całej medialnej nagonce na Markle, Kate chciała nawet wyciągnąć do niej rękę. Może stwierdziła, że to co ją spotyka, przekroczyło już pewną granicę.

Meghan jest teraz wyjątkowo ostrożna. Boi się uwierzyć w czyjąś dobrą wolę i chęć pomocy. W końcu właśnie tego nauczyły ją jakże nieprzychylne brukowce. Trzyma się więc ciągle na baczności i z wielką uwagą wykonuje każdy krok.

Biorąc pod uwagę ostatnie wyjście, w którym obie panie uczestniczyły, widać, że w Meghan została nadal pewnego rodzaju rywalizacja z żoną księcia Williama – w końcu to ona ją w niej zaszczepiła.

Na warsztat zawsze brany jest nieskazitelny wygląd obu księżnych. Tak stało się i tym razem. Meghan Markle, która wciąż czuje, że musi coś udowadniać i pragnie przypodobać się rodzinie męża, dobrała do swojej kreacji kolczyki autorstwa londyńskiej projektantki Jessiki McCormack, które kosztują, UWAGA, 25 tysięcy funtów!!! Czyli ponad 120 tysięcy złotych…

View this post on Instagram

‪This evening The Duke and Duchess of Sussex accompanied Her Majesty The Queen and members of @TheRoyalFamily to the annual @RoyalBritishLegion Festival of Remembrance. This special event, which has taken place every year since 1923 at the @RoyalAlbertHall, commemorates all those who have lost their lives in conflicts.‬ • ‪This year’s Festival marked the 75th anniversary of a number of crucial battles of 1944, with a particular emphasis on the collaboration and friendship of the British, Commonwealth and Allied armies who fought them. A unique tribute was given to acknowledge those involved both past and present, culminating in a special parade of some of the last surviving veterans who fought and served in 1944.‬ • ‪Their Royal Highnesses, who last year attended their first Festival of Remembrance together, were honoured to once again pay tribute to all casualties of war and remember those that have made the ultimate sacrifice for their country.‬ ‪#FestivalOfRemembrance ‪#WeWillRememberThem‬ Photo © PA / Royal British Legion

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Strój pewnej swojej pozycji Kate Middleton, dopełniała za to opaska z sieciówki… Model, na który się zdecydowała możemy dostać w każdej Zarze, a kosztować nas będzie niespełna 80 złotych.

OPASKA NA WŁOSY Z WYPEŁNIENIEM I BŁYSZCZĄCYMI ZDOBIENIAMI/ Fot. Zara online

Widać więc niesamowity rozjazd pomiędzy żonami dwóch następców tronu. Pewne jest jednak jedno – Kate czuje się zdecydowanie pewniej w swojej roli. Meghan okazała jednak większy szacunek dla powagi spotkania, nie decydując się na sieciówkowe, lecz dostojne dodatki. Ale za to jakże kosztowne!