Księżniczka Charlotte bierze przykład ze swojej cioci. Dziewczynka “kocha zwracać na siebie uwagę” [FOTO]

Księżniczka Charlotte/ Fot.Instagram

Wydawać by się mogło, że skandale i wtopy to specjalność tych starszych członków rodziny królewskiej. Jednak nic bardziej mylnego! Światła jupiterów pozazdrościła Meghan Markle jej bratanica, księżniczka Charlotte. W nowej szkole dziewczynka daje się we znaki!

Rodzina królewska od długiego czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet. To wszystko za sprawą skandali jakie ciągną się za Meghan i Harrym. Ostatnio zrobiło się również głośno o Kate, która skorzystała z sekretnych drzwi, aby napić się piwka w barze.

Tego całego zainteresowania obiema Księżnymi pozazdrościła im… Księżniczka Charlotte. Dziewczynka dołączyła w tym roku do szkoły swojego starszego brata, Georga. Nauczyciele, którzy byli pod wrażeniem dobrego wychowania chłopca i jego powściągliwości, nie mogli nawet przypuszczać co czeka ich ze strony „Lottie” – bo tak mówią na księżniczkę najbliżsi.

Okazuje się, że dziewczynka bardzo lubi być w centrum zainteresowania, a rozmówca „Daily Mail” pokusił się nawet o stwierdzenie, że „kocha zwracać na siebie uwagę”. Przypomnijmy, że już pierwszego dnia w szkole mała Charlotte dumnie opowiadała nowym kolegom i nauczycielom o tym, że jej mama spodziewa się czwartego dziecka, ba! Zdradziła nawet, że już niedługo będzie miała siostrzyczkę!

Nauczyciele i dyrekcja szkoły podobno nie kryją zdziwienia kiedy zauważają kolejne znaczące równice pomiędzy dwójką rodzeństwa. George według nich uchodzi za przykład – jest powściągliwy, grzeczny i fantastycznie sprawdza się w roli starszego brata.

„George zawsze troszczy się o młodszego brata i siostrę i już teraz wykazuje cechy doskonałego przywódcy”

Nie jest co prawda tak pewny siebie jak jego siostra. Ona w końcu nie ma problemu z tym, aby pokazać język fotografom. Mimo, że dziewczynka ma dopiero 4 latka, jej charakterek już daje się innym we znaki. Z biegiem lat na pewno pokaże na co ją stać i z pewnością dzięki niej na dworze królewskim nie zrobi się nudno.

View this post on Instagram

#RoyalWedding

A post shared by Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge) on

View this post on Instagram

Happy birthday Princess Charlotte

A post shared by Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge) on

View this post on Instagram

Princess Charlotte 🌞

A post shared by Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge) on