Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder?! To ONA jest tajemniczą brunetką?!

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram
Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram

Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu systematycznie podsyca plotki na temat swojego nowego związku. Do niedawna wszyscy obstawiali powrót do Anny Muchy. Te jednak zostały zdementowane. Teraz Kuba pokazał się w towarzystwie Natalii Szroeder!

Kuba Wojewódzki nigdy nie przestaje być na językach. Król TVN oprócz tego, że fantastycznie odnajduje się w roli dziennikarza, jest też znakomitym celebrytą. Doskonale wie co robić, aby nie nudzić się swoim fanom.

Wielką zagadką od zawsze pozostają kolejne partnerki Wojewódzkiego. Dziennikarz doskonale wie, że ten temat przyciąga fanów niczym lep przyciąga muchy ;). Jeszcze niedawno mówiło się o wielkim powrocie Kuby i Anny Muchy, jednak ta sprawa została raz na zawsze wyjaśniona – aktorka ma bowiem nowego chłopaka.

Wszyscy zadają sobie więc pytanie kim jest tajemnicza brunetka, która przewija się w mediach społecznościowych Kuby… Wielkie było więc zdziwienie publiczności, gdy Król TVN opublikował zdjęcie z zalotną Natalią Szroeder!

Ta jednak jak wiadomo pozostaje w szczęśliwym związku z raperem Quebonfaide i nie zanosi się na to, aby coś miało się w taj kwestii zmienić… W końcu muzyk przed dwoma miesiącami wydał całą płytę poświęconą związkowi z Natalią.

“Po moim mieście snuje się jak zakochany Szekspir…” – podpis zdjęcia Kuby również staowi cytat z płyty Romanticpsycho.

9 KOMENTARZE

  1. Kuba blisko 60letni facet myśli że ciągle jest młodzieńcem.
    Tak też się ubiera młodzieżowo i pokazuje w towarzystwie młodych dziewczyn.
    A tu…lata lecą..

    • To kompleks tzw. Piotrusia Pana, gdy starzec nie chce uchodzić za starca i robi z siebie nastolatka: farbowanie włosów, chirurgia plastyczna, ubiór. A tu szara rzeczywistość: gej zamieszany w pedofilię.

  2. Wojewódzki to Stary Cwaniak ….nauczyl się już przez tyle lat odwracać uwagę od swoich skłonności nieczystych ! A tutaj niby Mucha A tu niby Sreder ! Następny kto będzie? Może Kopernik-:) ……

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here