Kuba Wojewódzki wyzbywa się majątku! Przed nim bolesne rozstanie

Wojewódzki włożył TO do buzi. Fani znowu w szoku!
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Zaskakujący wpis Kuby Wojwódzkiego. “Król TVN” wyprzedaje majątek? Na gwałt próbuje sprzedać samochód. Oczywiście nie jest byle jakie auto.

Wojewódzki wrzucił na insta krótkik post, w którym można przeczytać, że ma na sprzedaż praktycznie nowiutkie auto marki Porsche 2rs. Automobil został wyprodukowany w 2018 roku, ma zaledwie 4 tysiące kilometrów przebiegu.

Ceny nie podaje żeby nie wzniecać zamieszek” – rzucił w swoim stylu dzinnikarz i prezenter telewizyjny. 

Wielu jego fanów zastanawia się czy to nie pokłosie zarzutów, jakie postawił mu reżyser filmu “Nic się nie stało – Sylwester Latkowski. Zarzucił mu molestowanie nieletnich chłopców. Wprawdzie Kuba zpowiedział złożenie pozu sądowego przeciw reżyserowi i stacji TVP, która wyemitowała kontrowersyjny dokument, ale te plotki mocno zaciążyły na wizerunku celebryty.

Już kilka firm sponsorujących Kubę zapowiedziało, że być może nie przedłużą kontrktów z gwiazdą TVN. Czy myślicie, że to jest powodem sprzedaży wartościowego auta?

źródło: instagram.com

7 KOMENTARZE

  1. Jego dzień dobry w kancelarii adwokackiej (rozpoczęcie sprawy o dobra osobiste…) to minimalnie 100.000zł.Adwokaci tylko gotówkę tolerują…żadnych zabawek.

  2. Trzeba płacić rodzince dziewczynek, żeby po sądach nie ciągali. Ty pedofilu, pedrylu wiedziałeś, że Natalka i Iza mają po 12 i 13 lat.

  3. Czyżby Latkowski wylewał szambo na niewinnych celebrytów (a naprawdę na PO-wskie kurtyzany ze środowiska “aktorskiej warszawki”), jak piszą trolle i fani PO? Tylko księża są winni? To kolejne kłamstwo zapijaczonej i zaćpanej “elity” III RP i sprzedajnej Platformy. Latkowski już jeden film o pedofilii nakręcił w 2005 roku. Sprawę pedofilii w Warszawie z udziałem aktorów, reżyserów i gwiazd telewizji (zwłaszcza TVN) jak zwykle wyciszono. Może teraz będzie inaczej, bo ośmiornica medialna PO jest jednak słabsza niż w latach 2005 i 2006.

  4. Do Sopotu przyjeżdżają przede wszystkim przedstawiciele zdegenerowanej “warszawki”, najwięksi zapijaczeni i zaćpani fani Platformy, Tuska i Komorowskiego ze środowiska aktorskiego. W czasach PO żadnemu pedofilowi z ich otoczenia “włos z głowy nie spadł”. Mogli liczyć na pełną bezkarność. I na występy w TVN. Dlatego ze wszystkich sił popierali i popierają nadal targowicką Platformę. Ale dlaczego TVN trzyma za “idola” seksualnego degenerata? Czy to “napędza” tej stacji widownię?

  5. Gt2 RS? Toć to typowa torowa zabawka. W normalnym użytkowaniu będzie twardy jak kamień, podskakiwał na wybojach jak piłka i trzeba uważać na mały prześwit. Ja bym wolał coś bardziej luksusowego, co nie znaczy wolnego. Jakieś GT, ewentualnie suva.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here