Kuba Wojewódzki zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan?! W TVN mamy nowego perfekcyjnego PANA domu! [FOTO]

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki/ Fot.Instagram

Zawsze było o nim głośno, ale teraz przechodzi już samego siebie. Król TVN-u wie co robić, aby nie znudzić się swoim fanom. Niewykluczone nawet, że niedługo ujrzymy Kubę Wojewódzkiego w nowej roli!

Dziennikarz bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Co rusz publikuje nowe zdjęcia na swoim Instagramie, które wzbudzają niemałe zainteresowanie. Jak się ostatnio okazało, sam lubi rozpowiadać, a później nawet podsycać plotki na swój temat.

Mowa oczywiście o ostatnich zawirowaniach związanych z jego byłą partnerką. On i Ania Mucha urządzili sobie chyba ostatnio konkurs na to, które z nich przyciągnie większą uwagę. Co chwile możemy obserwować ich kompetycje, w których póki co idą łeb w łeb.

Wojewódzki stwierdził jednak, że to mu nie wystarcza. Postanowił więc przyciągnąć uwagę widzów w inny, niespotykany dotąd sposób. Kuba planuje chyba zostać nowym Perfekcyjnym Panem Domu, tym samym kradnąc ten zaszczytny tytuł swojej koleżance z branży, Małgosi Rozenek-Majdan.

Na swoim profilu król TVN-u opublikował zdjęcie, na którym zdradza swój przepis na idealną i czystą kuchnię!

“Aby zachować czystą kuchnię należy zrezygnować z gotowania” – napisał i zamieścił do tego zdjęcie, na którym jest wyraźnie zadowolony ze swojego odkrycia. Czy już niedługo będziemy mogli podziwiać Kubę w nowej odsłonie? Kto wie, może w przyszłym sezonie nie będzie już tradycyjnego talk-show, a zamiast tego Kuba poprowadzi program, w którym podzieli się swoimi innymi złotymi radami.