Kurdej-Szatan publicznie ośmieszyła męża! Co jeszcze wymyśli celebrytka?! [FOTO]

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan/ Fot.Instagram

Aktorka doskonale wie, jak sprowadzić na siebie wszystkie światła jupiterów. Czasem, kiedy trochę przesadzi, przez chwilę zgrywa ofiarę internetu i okropnego hejtu, którym sieć jest przesiąknięta. Niemniej jednak Basia Kurdej-Szatan kocha być w centrum uwagi. Udowodniła to już nie raz. Jednak tego, co zobaczyliśmy teraz, nikt się nie mógł spodziewać.

Kurdej-Szatan ma na swoim koncie już duże doświadczenie z nieprzychylnymi „fanami”, którzy nie szczędzą jej przykrych komentarzy. Zazwyczaj dostaje jej się za udział w najpopularniejszej reklamie w Polsce. Wiele osób uważa, że całą swoją karierę zawdzięcza marce „Play” i jej kampaniom reklamowym.

Ostatnio jednak dużą uwagę przykuł jej debiut w roli ambasadorki. Została ona bowiem nową twarzą marki kosmetycznej Head & Shoulders. Wylała się na nią nie mała fala hejtu, a to wszystko dlatego, że nie sprawdziła dokładnie jak przebiegają w tej firmie testy. Okazało się, że podobno w „nieznacznym stopniu”, uczestniczą w nich zwierzaki.

Basia non stop balansuje na krawędzi. Raz jest kochana, a innym razem nienawidzona. Nigdy nie ma nic pomiędzy. I tym razem postanowiła zwrócić uwagę internautów w dość niekonwencjonalny sposób.

Zapragnęła podzielić się ze swoimi widzami wielkim talentem swojego męża i w tym celu nagrała instastory. Na filmie widzimy niezwykle skupionego, pięknie grającego na pianinie Rafała. Muzyka była naprawdę niesamowita, lecz co innego przykuło uwagę, jak się szybko okazało, nie tylko widzów.

Otóż na nagraniu mąż aktorki prezentował się w SAMYCH MAJTKACH. Nie przeszkadzało jej to jednak w tym, aby publicznie go ośmieszyć. Interweniować próbowała ich córeczka, Hania. W tle nagrania słychać wielkie oburzenie dziewczynki, które Kurdej-Szatan skutecznie zignorowała.

Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach? Tata, a mama Cię trochę nagrywała wcześniej, trochę z majtkami.

Rafał Szatan/ Instastories @kurdejszatan
Rafał Szatan/ Instastories @kurdejszatan

Większość internautów rzuciła się na aktorkę z odważnymi komentarzami. Pojawiły się miedzy innymi takie: ”Głupota nie zna granic”, “Ech, te polskie gwiazdy. Bez żadnego wstydu” ,”Masakra, wszystko na sprzedaż…”

Aktorka po raz kolejny sama jest winna temu co ją spotkało. Nie wiemy kiedy gwiazda w końcu się opamięta. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie po raz kolejny wylewać z tego powodu swoich żali, choć w sumie to właśnie jest jej ulubionym zajęciem.