Lara Gessler na stole! Tak się bawi córka kuchennej rewolucjonistki?! [FOTO]

Lara Gessler/Fot. PAP
Lara Gessler/Fot. PAP

Córka Magdy Gessler, jednej z najbardziej znanych restauratorek, która robi “Kuchenne rewolucje” lokalom w całej Polsce – Lara Gessler wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu “Viva”. Celebrytce towarzyszył jej przyrodni brat – Tadeusz Müller. Mężczyzna słynie z charakterystycznych oprawek i zamiłowania do kulinariów.

Lara Gessler i Tadeusz Müller zostali zaproszeni do świątecznej sesji zdjęciowej dla magazynu “Viva”. Obszerną galerię udostępniła córka restauratorki na swoim Instagramie. Nic dziwnego że Gesslerówna chwali się efektami pracy fotografa, gdyż zdjęcia naprawdę zwalają z nóg.

Lara świetnie wygląda na każdej z fotografii. Uroku dodaje jej mocny makijaż, który ukrywa wszelkie mankamenty urody celebrytki. Piękne suknie dodają kobiecie animuszu. Tadeusz również wyróżnił się idealnie dopracowaną stylizacją. Rodzeństwo wygląda olśniewająco. Magda może czuć się dumna z dzieci.

Młoda Gessler zachęca followersów do kupienia najnowszego numeru “Vivy” i zapoznania się z całą sesją zdjęciową popularnego rodzeństwa związanego z gastronomią czy to bezpośrednio jak Tadek czy pośrednio – dzięki matce – jak Lara…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here