Lemieszewski tym razem naprawdę przegiął! Udostępnił intymne zdjęcie partnerki! [FOTO]

Lemieszewski na księdza?! A co ze ślubem?!
Kamil Lemieszewski/Fot. Instagram @sir_lemie

Kamil Lemieszewski to niewątpliwie najbardziej charyzmatyczna, a zarazem kontrowersyjna postać, której sławę dał “Big Brother”. Dla niego nie ma tematów tabu, zarówno w słowach, jak i zdjęciach. Tym chyba jednak przesadził.

Kamil Lemieszewski zwyciężył ostatnią edycję programu “Big Brother”. Choć Polsat dość poważnie zagroził konkurencyjnej stacji swoją nowością “Love Island. Wyspa miłości”, widzowie wybierali śledzenie mieszkańców domu Wielkiego Brata, a to właśnie za sprawą Kamila.

Lemieszewski nie miał łatwych początków. Z trudem udało mu się nawiązać nić porozumienia ze swoimi współlokatorami. Konflikt był tak zaogniony, że niejednokrotnie musiał ingerować Wielki Brat. Czasem karał, puszczał wstrząsające filmy, dawał zadania integracyjne, a niekiedy wyrzucał z domu bądź karnie nominował.

Kamilowi udało się przetrwać ten trudny okres, a nawet triumfalnie opuścić program jako zwycięzca. Od razu po powrocie do codzienności, Lemiewszewski dodawał coraz to odważniejsze zdjęcia z profesjonalnych sesji. Jednym nawet zszokował Internet, kiedy udostępnił nagie ujęcie z Wiktorem Stadniczenko, kolegą z “Big Brothera 2”. Zaskakująca była data dodania, gdyż wówczas wypadały Walentynki.

Tym razem na tapetę poszło krocze Ewy Kępys. “Lemieszewska” stoi na nim w samej bieliźnie. Jednak nie to jest problemem, a sam post chłopaka. Kamil pod prowokującym zdjęciem dodał wpis “lepsze niż pizza”. Lemieszewski zbyt odważnie dobrał słowa i czy faktycznie to było wulgarne i nie na miejscu?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here