Magda Gessler żegna się z fanami! Forma bardzo zaskakuje [VIDEO]

Magda Gessler zdradza
Magda Gessler/ Fot.Instagram

Magda Gessler coraz bardziej rozkręca się na Instagramie. Dzieli się naprawdę najdrobniejszymi szczegółami z dnia codziennego. Teraz przeszła samą siebie!

Magda Gessler od lat zalicza się do grona osób, które chętnie wykorzystują dobrodziejstwa jakie oferuje im internet. Instagram stał się w przypadku restauratorki istnym strzałem w dziesiątkę. Kobieta dzieli się zdjęciami i filmikami jak szalona.

Na jej profilu możemy znaleźć naprawdę wszystko. Począwszy od zdjęć potraw, przez spotkania rodzinne, aż do głębokich i szczerych wyznań i przemyśleń. Jednak teraz w dobie kwarantanny, kiedy Magda Gessler nie może korzystać z innych rozrywek niż internet, jej Instagram wypełnia obwita relacja z dnia codziennego.

Ostatnim filmikiem Magda Gessler naprawdę zaskoczyła wszystkich. Wykonała ona bowiem specjalny taniec, który wykonała specjalnie na… DOBRANOC. Tak, właśnie tańcząc restauratorka postanowiła życzyć wszystkim obserwatorom dobrej i spokojnej nocy.

View this post on Instagram

Dobranoc z przytupem … kocham was .. Magda#mg #kr

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Gesslerowa nie omieszkała również wyznać fanom czegoś od siebie. W opisie posta zobaczyć możemy szczere “Kocham Was”, które restauratorka z pewnością skierowała do wszystkich swoich obserwatorów.

Cóż, po takim wyznaniu połączonym z tańcem, Magda z pewnością przyśniła się nie jednej osobie. Zaliczacie się do tego grona?

1 KOMENTARZ

  1. Naprawdę dokonała cudów, że też chce się wam takimi głupotami zawracać ludziom w glowie, nie macie lepszych tematów? To polecam oświadczenie majątkowe Szumowskiego lub płytę Kazika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here