Magdalena Różczka jest w ciąży? Na konferencji prasowej wszyscy patrzyli na jej brzuch

Magdalena Różczka/ Fot.Instagram

Na ostatniej konferencji prasowej filmu „1800 gramów” największe zainteresowanie wzbudziła Magdalena Różczka. Osoba z jej bliskiego otoczenia twierdzi, że aktorka jest w ciąży. Ona jednak z uśmiechem na twarzy postanowiła zachować tą słodką tajemnicę dla siebie.

Aktorka nie jest typową celebrytką. Niechętnie udziela się na social mediach, nie lubi też dzielić się swoim życiem prywatnym. Zdecydowanie woli skupić się na swojej pracy i kolejnych projektach, w których decyduje się wziąć udział.

Nie inaczej było i tym razem. Pare dni temu odbyła się konferencja prasowa filmu „1800 gramów”, w którym Różczka gra główną rolę. Aktorka oczywiście pojawiła się na imprezie i przykuła tym samym główną uwagę reporterów.

Pod koniec października w mediach pojawiła się informacja o domniemanej ciąży aktorki. O takie wyznanie pokusiła się podobno jej teściowa. Sama zainteresowana nie skomentowała jednak jeszcze tych doniesień. Stąd też na konferencji najbardziej wypatrywany był jej być może już delikatnie zaokrąglony brzuszek.

Aktorka jednak postanowiła zrobić nam psikusa i niedość, że nie zabrała w tej sprawie głosu, to na dodatek zadbała o to aby nie uchylić rąbka tajemnicy. Na spotkanie zdecydowała się założyć czarną lejącą się koszulę, a na to gruby i obszerny płaszcz w tym samym kolorze, pod którym spokojnie mogłaby ukryć nawet zaawansowaną już ciążę. Dzięki temu tajemnica Różczki nadal jest skrzętnie chroniona.

Premiera filmu odbędzie się już 15 listopada. Kto wie, może wtedy główna bohaterka zdecyduje się na bardziej odsłaniającą jej wdzięki kreację.