Maja Hyży w odważnej sesji eksponuje swój ciążowy “zgrabny brzuszek”

Maja Hyży
Maja Hyży/ Fot.Instagram

Maja Hyży do niedawna kojarzona była w zasadzie tylko z tego, że razem z byłym mężem wzięła udział w popularnym programie muzycznym. Teraz jednak zainteresowanie jej osobą odżyło. To wszystko ze względu na ciążę celebrytki.

Maja Hyży najwyraźniej bardzo chciała o sobie przypomnieć swoim odbiorcom. W znakomity sposób pomógł jej w tym obecny, błogosławiony stan. Piosenkarka bowiem z wielką rozwagą dzieli się kolejnymi szczegółami dotyczącymi dzidziusia, czym podtrzymuję uwagę mediów.

Kiedy już większość “sekretów” została zdradzona, przyszedł czas na najważniejszą informację – płeć. Maja dość długo trzymała fanów w niepewności, jednak w końcu powiedziała, że spodziewa się dziewczynki!

Teraz Maja Hyży postanowiła podzielić się z fanami kolejnym ciążowym zdjęciem. Na pierwszy plan wysuwają się liczne tatuaże celebrytki oraz oczywiście spory już brzuch. Jedna z fanek słusznie jednak zauważyła, że brzuszek Mai jest dość “kształtny” i wyraziła to w komentarzu…

“Piękna, Jaki zgrabny brzuszek, Przepiękne ujęcie, Oszałamiająco wyglądasz, Chciałabym się tak czuć i wyglądać w ciąży…” napisała jedna z obserwatorek.

Czy Wy również nazwalibyście brzuszek Hyży zgrabnym?

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here