Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fanów. Przez takich turystów nie mogę wyjść z córką!” [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fanów. Przez takich turystów nie mogę wyjść z córką!
Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fanów. Przez takich turystów nie mogę wyjść z córką!". Foto: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fanów w związku z postami na Instagramie. Celebrytka chwali się zdjęciami znad morza. Była nad Bałtykiem pomimo środków ostrożności podjętych w obliczu epidemii koronawirusa.

Małgorzata Rozenek-Majdan została skrytykowana przez fanów nie po raz pierwszy. Obecnie celebrytka oczekuje na narodziny trzeciego dziecka. Przebywając w luksusowym spa pod Ostródą, zdecydowała wraz z Radosławem Majdanem, że pojadą nad morze.

– Potrafi być tak pięknie… mimo wszystko. P.S. Wychodząc z psami, nie spotkaliśmy nikogo, na plaży również, wracając, też nie było nikogo – napisała na Instagramie.

Nie trzeba było długo czekać na krytykę ze strony internautów. Zarzucili jej oni nieodpowiedzialność w obliczu epidemii koronawirusa.

– Ja mieszkam nad morzem i boję się wybrać z córką na plażę na spacer, właśnie przez takich turystów z całej Polski – skomentowała jedna z obserwujących.

To jednak nie koniec.

– Refleksja? Może nie spotkaliście nikogo, bo ludzie zostali w domach? Bo przestrzegają zasad? Bo szanują lekarzy? Niestety, po kolejnej serii Pani wpisów/zdjęć widać, że Was to nie dotyczy i wyznajecie inne zasady! A szkoda, bo jesteście fantastyczną rodziną, fajnie się Was ogląda i generalnie “sławni” ludzie powinni dawać przykład – napisała kolejna internautka.

Lady Rozenek postanowiła odpowiedzieć na tę uwagę.

– My też przestrzegamy zasad. Proszę się zapoznać z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia: rodzinne spacery na odludziu, bez kontaktu z innymi nie są zakazane. Ja też jestem od 15 marca odseparowana od społeczeństwa, bo szanuję lekarzy i proszę się tu nie sadzić na wielką obrończynię zasad – odparła.

To jednak nie zakończyło fali krytyki, która wylała się na celebrytkę.

– Na tym to polega. Wyobraźmy sobie, że każdy teraz wychodzi na rodzinny spacer BO MOŻE. I mielibyśmy tłumy. Dlatego korzystajmy z własnych ogrodów, a jak nie mamy, to przemęczmy się te kilka tygodni i zostańmy w domu. Dla dobra nas wszystkich – zauważyła następna obserwująca profil gwiazdy.

Gosia nikogo nie spotkała, bo tu nie ma ludzi, nie dlatego, że siedzą w domu, ale dlatego, że ich po prostu nie ma. Czy tak trudno to pojąć? – odpowiedziała wyraźnie zdenerwowana Rozenek-Majdan.

Kto Waszym zdaniem ma rację w tym sporze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here