Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi u Vegi?! “Spełnienie zawodowego marzenia”

Małgorzata Rozenek, Patryk Vega Foto:instagram.com/m_rozenek,instagram.com/patryk_vega_official
Małgorzata Rozenek, Patryk Vega Foto:instagram.com/m_rozenek,instagram.com/patryk_vega_official

Małgorzata Rozenek dostanie rolę w filmie Patryka Vegi? Celebrytka już spotkała się z reżyserem, by omówić szczegóły.

Jak podaje “Super Express”, Małgorzata Rozenek i Patryk Vega jeszcze rok temu mieli współpracować przy jednym z filmów reżysera. Jednak ciąża “Perfekcyjnej” wstrzymała ich plany.

– Jak najbardziej jestem otwarty na współpracę z Małgosią. Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować – mówił Vega podczas rozmowy z “Super Expressem”.

Małgorzata też nie kryła zachwytu w związku z ewentualną pracą na planie filmu Vegi.

– Bardzo szanuję Patryka za jego pracę i byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem spotkać się z nim na planie. Byłoby to spełnieniem kolejnego zawodowego marzenia – powiedziała.

Ostatnio celebrytkę i reżysera widziano w jednej z warszawskich restauracji. Wszystko wskazuje na to, że niedługo zobaczymy Rozenek-Majdan na dużym ekranie.

– Nie możemy zdradzić szczegółów rozmowy. Mogę jedynie potwierdzić, że macie dobre informacje, jeśli chodzi o cel spotkania – zdradza źródło dziennika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here