Marietta z “Love Island” zdradza Internautom od czego jest uzależniona

Marietta Fiedor /Fot. Instagram

Marietta Fiedor na “Wyspie miłości” przez długi czas nie mogła znaleźć sobie bliskiej osoby. Przełomowym momentem w jej życiu okazało się poznanie Franka Rumaka, to wraz z nim zajęła drugie miejsce w finale programu.

Po zakończeniu emisji “Love Island” para zamieszkała w Warszawie, skąd chętnie dzielą się nowinkami z ich życia w social mediach. Marietta powiększyła sobie usta, o czym poinformowała na Instagramie fanów. Jak wiemy z programu kobieta lubi eksperymentować z własnym wyglądem.

Wielu ludzi prowadzi teraz transmisje na żywo, czy odpowiada na pytania swoich fanów, dlatego finalistka “Love Island”postanowiła zrobić “pogaduszki dziewuszki”. To wtedy Marietta zwierzyła się, że jej ogromnym uzależnieniem są doczepiane włosy.

To uzależnienie nie niesie z sobą tak poważnych skutków jak np. powiększanie ust. Lepiej, żeby Marietta nie przesadziła z zabiegami plastycznymi.

View this post on Instagram

Heeeejka 🥰 Jak wiecie wykonałam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i wraz z @otcoclinic wykonaliśmy plan działania na najbliższe miesiące. Moim skromnym zdaniem wszystko jest dla ludzi,ale przede wszystkim do spraw upiększania trzeba podchodzić z umiarem i z głową. I w tej kwestii należy udać się do profesjonalistów w tej dziedzinie! Osobiście podjęłam współpracę z @otcoclinic Jestem bardzo zadowolona z efektu. Chce Wam uświadomić jedna bardzo ważna rzecz. Kiedy widzę na instagramie dziewczyny,które mają wstrzyknięte 4ml kwasu w jednej wardze,ręce mi opadają. Profesjonalny lekarz medycyny estetycznej nigdy na to nie pozwoli i odmówi zabiegu ze względu na bezpieczeństwo oraz estetykę zabiegu. Sama dwa lata temu popełniłam błąd. Zrobiłam usta u kosmetolog i skończyło się to dla mnie sporymi komplikacjami. Uprzedzając nie neguje niczyjej pracy,to jest wyrażenie mojej opini na temat medycyny estetycznej. Każdy zabieg to spora ingerencja w ciało i osobiście oddaje się w ręce lekarzy,osób do tego wykwalifikowanych. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie zabiegu ⬇️ piszcie śmiało @otcoclinic

A post shared by Marietta (@mariettafiedor) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here