Najmłodsza uczestniczka “Top Model” opowiada o swoim życiu. Ta historia wzrusza do łez! [FOTO]

Nikola Furman/ Fot. Instagram

Nikola Furman miała 16 lat, kiedy przyjęto ją do 8. edycji programu “Top Model”. Jurorów zachwyciła piękną, dziewczęcą urodą i dojrzałością niespotykaną jak na jej wiek. Dziewczyna dobrowolnie zrezygnowała z udziału w programie z powodu złego stanu zdrowia – zasłabła podczas jednego z odcinków. Jak się potem okazało, nie był to jedyny powód odejścia.

Za aspirującą modelkę większość z nas trzymała kciuki. Niektórzy liczyli również, że romans z Michałem Gałą nabierze konkretnego tempa. Tak jednak się nie stało, a wszystkie wątpliwości Nikola rozwiała na Instagramie.

Dzisiaj dziewczyna była gościem “Dzień Dobry TVN”. Jak powiedziała, kolejnym powodem, dla którego odeszła z programu, była choroba jej 3-letniej siostry.

– Miałam wątpliwości, czy zrezygnować, czy nie, bo taka szansa zdarza się rzadko. Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Cieszę się, że jestem z bliskimi. Ale nasze życie zmieniło się o 180 stopni – wyznała Nikola.

Furman chciałaby jednak kontynuować karierę modelki. Program dał jej ogromną szansę poznania świata modelingu “od kuchni”, nauczyła się bardzo wiele. Teraz myśli o powrocie do “Top Model” w kolejnej edycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here