Najnowsza współpraca polskich artystów już dostępna! Dawid Podsiadło planuje zmienić swój wizerunek? [VIDEO]

PRO8L3M I Dawid Podsiadło/ Fot.Instagram

Zjawisko współpracy wśród polskich artystów jest coraz bardziej powszechne. Nic więc dziwnego, że na niecodzienne połączenia decyduje się wielu z nich. Dawid Podsiadło postanowił nieco ubarwić swój grzeczny wizerunek i do współpracy zaprosił „PRO8L3M”.

Dawid Podsiadło swoją karierę rozpoczął w programie „X Factor”. Od tamtej pory jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Jego muzyki słuchają ludzie w każdym wieku. Począwszy od nastolatek, a kończąc na ludziach starszych.

Jego wizerunek jest bardzo łagodny. On sam przyjął twarz nieśmiałego chłopca z programu i trzeba przyznać, że to się sprawdza. W rzeczywistości jest jednak niezwykle pewnym siebie i znającym swoją wartość mężczyzną.

Muzyka, jaką tworzy, jest raczej spokojna i niekiedy nawet nostalgiczna. Rzadko kiedy decyduje się na ostre i „mroczne” brzmienia, stąd wszystkich zaskoczyła wieść o jego najnowszej współpracy. Dawid postanowił bowiem nagrać nową wersję ostatniego albumu „Małomiasteczkowy”. Będzie ona nosić tytuł „Re: Małomiasteczkowy”.

Na pierwszy ogień poszła piosenka zatytułowana „Lis”. Artysta do jej nowej wersji zaprosił wykonawców z hip-hopowej grupy „PRO8L3M”. Oskar i Piotr gustują w bardzo ciężkich brzmieniach oraz niezwykle szczerych, niekiedy wulgarnych tekstach. Ich piosenki kochają miliony młodych ludzi, a bilety na koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka.

Hybryda tych dwóch skrajnie różnych wykonawców niezmiernie wszystkich zaskoczyła, jednak efekt, który udało się im osiągnąć, niejedną osobę powalił na kolana.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście nowego, ulepszonego „Lisa”, koniecznie nadróbcie tę zaległość i posłuchajcie! My jesteśmy zachwyceni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here