Natalia Siwiec pokazała zdjęcie spod prysznica. Będzie kolejna awantura? [FOTO]

Natalia Siwiec. Foto: instagram.com/nataliasiwiec.officialNatalia Siwiec. Foto: instagram.com/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec. Foto: instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec chętnie chwali się swoim ciałem w mediach społecznościowych. Mimo, że prezentuje idealne kształty modelki, nie wszystkim to się podoba.

Siwiec wiele razy brała udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych, jednak ostatnio – przynajmniej teoretycznie – postanowiła z nich zrezygnować. Ponoć ze względu na córkę.

– No nie, nie rozebrałabym się już. To się zmienia absolutnie. Zmieniło mi się wiele poglądów odkąd Mia przyszła na świat. Nie chcę być postrzegana jako ktoś, kto mężczyznom kojarzy się tylko z ciałem.– powiedziała.

Jak się okazuje zapowiedzi zapowiedziami, a życie życiem. Mimo składanych deklaracji, stałej fali hejtu i krytyki za publikowanie zbyt odważnych zdjęć, celebrytka nadal nie ma problemu, aby pokazać swoje ciało. Ostatnio modelka pochwaliła się fotką zrobioną pod prysznicem.

Tym razem Natalia pozuje przed obiektywem w skąpym bikini. I akurat tym pomysłem – jak się wydaje – trafiła w gusta najbardziej wybrednych oraz wymagających ekspertów. Na kolejną awanturę raczej się tym razem nie zanosi.

“Przepiękne ciało”, “Cudownie wyglądasz w tym stroju”, “Najlepsza modelka!” – czytamy w komentarzach.

A Wam jak podoba się Natalia w takim wydaniu?

View this post on Instagram

💦💦💦💦💦💦💦💦💦

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here