O tym mówili wszyscy. Gwiazdor “Rolnik szuka żony” wreszcie zdobył się na szczere wyznanie [FOTO/VIDEO]

Seweryn Nowak/ Fot.Instagram

Program “Rolnik Szuka Żony” cieszy się w Polsce niesamowitą popularnością. Bohaterowie zdobywają ogromnych fanów, którzy z wielką uwagą śledzą każdy ich krok. Odbywa się to za równo w trakcie programu jak i po jego zakończeniu.

Losy Seweryna Nowaka, bohatera 6. już edycji programu, bardzo zainteresowały widzów. Jak dowiedzieliśmy się w programie jego życie nie jest tak kolorowe jakby się mogło wydawać… W 2012 roku jego ojciec popełnił samobójstwo. Bardzo odbiło się to na nim i na pozostałych członkach rodziny. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jak poważnymi problemami zmagał się mężczyzna.

Perturbacji, jakie spadły na Seweryna, nie przetrwał jego wieloletni związek, co było dla niego kolejnym ciosem. Kiedy wydawać by się mogło, że złego w jego życiu było już dość, jego mama zachorowała na raka. Kobieta odeszła pod koniec zeszłego roku. Przed śmiercią zdążyła jednak namówić syna na udział w programie. Seweryn postanowił więc spełnić jej wolę i właśnie tam poszukać partnerki, z którą wspólnie poprowadziłby wielkie, odziedziczone po rodzicach, gospodarstwo.

Ostatnio udzielił bardzo szczerego wywiadu dla „Rewii”, w którym wyznał, z jaką kobietą chciałby iść przez życie. „Ujęły mnie dziewczyny, które mają podobne marzenia i plany na życie. Pragną stabilizacji, dzieci, rodziny, a przy tym są radosne i uśmiechnięte. Wiem, że chciałbym stworzyć prawdziwy dom.  Po śmierci rodziców jest on pusty. Marzy mi się szczęśliwa, duża, kochająca się rodzina” – powiedział w rozmowie.

Podzielił się ponadto wartościami, które ceni sobie najbardziej.Są to szczerość i zaufanie. „Uważam, że trzeba być sobą. Nie warto nikogo udawać, bo kłamstwo ma krótkie nogi. Od przyszłej żony też oczekuję szczerości i uczciwości” – wyznał.

Na koniec nie zabrakło również wspomnienia rodziców, z którymi musiał być niezwykle związany i za którymi z pewnością bardzo tęskni. Powiedział: „To jaki jestem, zawdzięczam rodzicom. Ich dobremu sercu i miłości. Byli kochającym się małżeństwem. Wychowali mnie z siostrą blisko Boga. Dali nam dobry przykład. Myślę, że czuwają z góry nad każdym moim krokiem”.

Czy Sewerynowi uda się w końcu znaleźć miłość życia, dzięki której nie będzie samotny lecz szczęśliwy? My życzymy mu tego z całego serca!

View this post on Instagram

Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

Seweryn bez większych wątpliwości…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here