Pazura pokazał najmłodszą córkę. Jest urocza! [FOTO]

Cezary Pazura. / fot. PAP/Jakub Kamiński

Cezary Pazura zamieścił na Instagramie zdjęcie z najmłodszą córką Ritą. Fani zaczęli się zastanawiać do kogo jest podobna.

Cezary i Edyta Pazurowie do niedawna nie pokazywali twarzy swoich dzieci. Na zdjęciach w mediach społecznościowych te zawsze stały bokiem lub tyłem. Jakiś czas temu para postanowiła nie ukrywać swoich dzieci przed światem. Najpierw na Instagramowych zdjęciach pojawiła się córka Amelia, potem dołączył syn Antoni, a teraz aktor pokazał najmłodszą pociechę – Ritę. Cezary zamieścił na Instagramie wspólną fotografię z córeczką, na którym pozują z kapeluszach.

– Zawsze się ze mnie śmiali, gdy zakładałem kapelusz. Rita to już kolejne pokolenie! Pierwszy raz, gdy przymierzałem kapelusz ojca, tata powiedział, że wyglądam ślicznie-jak Jiri Korn, czechosłowacki piosenkarz. Dla mojego pokolenia kochającego Pink Floyd i Led Zeppelin ewidentny symbol obciachu. Teraz wyglądam równie dobrze. Widać po reakcji dziecka – dodał w opisie aktor.

Uśmiechnięta Rita oczarowała internautów. Fani od razu zaczęli komplementować w komentarzach i zastanawiać się do kogo bardziej jest podobna.

Zobaczcie, wyglądają uroczo!