Piękna Dominika skradła serce bramkarzowi Liverpoolu! Wkrótce ślub? [FOTO]

Kamil Grabara i Dominika Robak. Zaręczyny, zdjęcia.
Kamil Grabara i Dominika Robak. (Fot. Instagram/screen)

Kamil Grabara to młodzieżowy reprezentant Polski w piłce nożnej, któremu eksperci wróżą wielką karierę. Już teraz jest zawodnikiem jednej z najsilniejszych drużyn na świecie – Liverpoolu. Choć w związku z Dominiką Robak jest zaledwie od roku, to niedawno postanowił się oświadczyć. Piękna Dominika powiedziała: “tak!”.

Grabara lubi brylować w mediach społecznościowych. Mimo młodego wieku (21 l.), ma za sobą wiele internetowych “afer”. Słynie z ciętego języka, wbija szpilki bardziej doświadczonym kolegom ze świata piłki. Choć wielu uważa, że często przesadza, to nie można odmówić mu wyrazistości.

Jeśli Grabara dobrze poprowadzi swoją karierą, to może go czekać sława podobna do tej, którą cieszą się Wojciech Szczęsny czy Artur Boruc. Na razie znajduje się w kadrze słynnego Liverpoolu, ale szans na grę jeszcze nie ma, więc jest wypożyczany do innych klubów – niedawno angielskiego Huddersfield, teraz duńskiego Aarhus.

Świetne radził sobie także w bramce młodzieżowej reprezentacji Polski pod wodzą selekcjonera Czesława Michniewicza.

https://www.instagram.com/p/B56LXIqpLlu/

By kariera piłkarza zmierzała w dobrym kierunku optymalnie byłoby, żeby miał również poukładane życie osobiste. By związał się z właściwą kobietą. Grabara twierdzi, że taką znalazł. Choć w związku z Dominiką Robak jest zaledwie od roku, to postanowił się oświadczyć. Czyżbyśmy niedługo doczekali się kolejnej polskiej pary sportowej, o której z chęcią rozpisywać się będą media plotkarskie? Czy Dominika Robak zostanie kolejną słynną WAGs?

Para jest na pewno na dobrej ku temu drodze. Dominika, tak jak Kamil, również lubi udzielać się w mediach społecznościowych. Ma blisko 50 tys. obserwujących na Instagramie, związana jest z kilkoma agencjami modelek i modeli, w tym ze znaną GD Major z Mediolanu. Specjalizuje się w fotomodelingu.

Kamil Grabara i Dominika Robak relacjonują w Internecie także najważniejsze chwile ich związku. Jak choćby zaręczyny.

https://www.instagram.com/p/CC83J5rp8Xw/

https://www.instagram.com/p/B_7mmXvJPrH/

https://www.instagram.com/p/B_XwyRyJJua/

https://www.instagram.com/p/By-TCGnJsYx/

https://www.instagram.com/p/Bz-i4usiyhY/

https://www.instagram.com/p/ByW-AiwJZ0G/

https://www.instagram.com/p/Bx0anjcp1v6/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here