Piotr Gąsowski kpi z koronawirusa. Żartuje sobie z absurdalnych ograniczeń

Piotr Gąsowski wie jak się ustawić: Święta z ex i partnerkami
Piotr Gąsowski/Fot. Instagram @piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski niedawno wybrał się na spotkanie autorskie z fanami. Mężczyzna zdecydował się na samolot jako środek transportu. Niespełna godzinna podróż przeszła jednak jego najśmielsze oczekiwania!

“W samolocie zadziwił mnie komunikat:Prosimy o zachowanie dystansu społecznego (min. 1,5 m) i niegromadzenie się w żadnej części samolotu! To brzmi, jakbyśmy się powinni rozsiąść, z tym że nie mamy gdzie, gdyż wszystkie miejsca są zajęte!” – rozpoczął swój wpis Piotr Gąsowski.

“Dystans między pasażerami wynosi od 3 do 50 cm! O co tu chodzi?! Gdzie w tym jakakolwiek logika?! Reżyser Bareja by się nie powstydził takiej sceny” – kontynuował swój wpis z rosnącą irytacją.

Gąsowski nie byłby jednak sobą, gdyby nie pokusił się o sytuacyjny żart. W związku z tym, zdecydował się na następujące skomentowanie zaistniałej sytuacji:

“W związku z tym mam zamiar odizolować się w WC! Lot trwa tylko 50 minut, tak więc połączę przyjemne z pożytecznym” – dodał we wpisie.

Piotr zauważył jednak, że praca, jaką muszą obecnie wykonywać stewardessy jest jeszcze bardziej wyczerpująca niż zazwyczaj… Mężczyzna zwrócił się do innych pasażerów, aby w trakcie najbliższych podróży samolotem brali to pod uwagę.

“Naprawdę żal mi tych ciężko pracujących Pań stewardess, bo muszą takie głupoty odczytywać! I to naprawdę muszą! Tak… głupoty, ponieważ żaden z pasażerów nie ma nawet szans na zastosowanie się do tych zaleceń! Widzą to i one i my… Na tym polega ta paranoja! Muszą też być bardzo cierpliwe wobec niektórych mniej cierpliwych i mniej empatycznych pasażerów… Proszę, bądźcie dla nich wyrozumiali i pamiętajcie, że to nie jest ich wina!” – czytamy.

View this post on Instagram

Cześć moi drodzy! Lecę do Szczecina , skąd jadę do wioski artystycznej w Janowie koło Rewala! A tam o 18.00 jutro, czyli 10 sierpnia, kolejne spotkanie autorskie z moją książką #comiwżyciuniewyszło ! Natomiast w samolocie zadziwił mnie komunikat:”prosimy o zachowanie dystansu społecznego (min. 1,5m😷) i niegromadzenie się w żadnej części samolotu!” To brzmi, jakbyśmy się powinni rozsiąść , z tym , że nie mamy gdzie, gdyż wszystkie miejsca są zajęte! Po prostu full! A dystans między pasażerami wynosi od 3 do 50 cm! O co tu chodzi ?! Gdzie w tym jakakolwiek logika?! Reżyser Bareja by się nie powstydził takiej sceny😃. W związku z tym , mam zamiar odizolować się w WC!😂😂😂Lot trwa tylko 50 minut, tak więc połączę przyjemne z pożytecznym. No i spełnię polecenie personelu pokładowego😂. A tak poważnie … naprawdę żal mi tych ciężko pracujących Pań stewardess, bo muszą takie głupoty odczytywać ! I to naprawdę muszą!!! Tak… głupoty , ponieważ żaden z pasażerów nie ma nawet szans na zastosowanie się do tych zaleceń 😩! Widzą to i one i my…Na tym polega ta paranoja! Muszą też być bardzo cierpliwe wobec niektórych mniej cierpliwych i mniej empatycznych pasażerów… Proszę, bądźcie dla nich wyrozumiali , i pamiętajcie, że to nie jest ich wina! Startujeeemyyyy! Do miłego ! Wpadajcie na spotkanie! Zapraszam!❤️Wasz Gąs🤓 #latozksiążką #flylot #stewardesslife #gaswpodrozy #iloveszczecin #szczecin #rewal #wioskaartystycznajanowo @adam_zysk @sylvia.voyages

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official) on

 

3 KOMENTARZE

  1. O to chodzi w komunizmie. Im bardziej absurdalne wymogi władza serwuje tym czuje się bardziej władcza. A to władztwo w LOT – do odsłuchania wRealu24 jak to załoga wzięła pasażerów za zakładników gdy red. Wolska nie chciała wypełnić formularza bez logo LOTu i bez adnotacji o RODO, nie wiadomo więc dla kogo, a także z roku 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here