Piotr Stramowski wyznaje: “Zawsze bałem się nudy”

Piotr Stramowski/ Fot.Instagram

Nowy rok to idealny moment na podsumowania i reflekcje. Nic dziwnego, że gwiazdy coraz częściej się na nie decydują. Zaskoczeniem może być jednak forma. Robią to mianowicie na instagramowych profilach! Piotr Stramowski wyznaje, że z jego żoną nigdy nie jest mu nudno!

Celebryci coraz częściej dzielą się zdjęciami z najrówniejszych okazji. Wakacyjne wyjazdy, imprezy okolicznościowe, a nawet rodzinne wyjścia. Ciężko jest znaleźć im złoty środek w tym co nadaje się do publikacji, a co powinni zostawić tylko dla siebie. Nie jest też tajemnicą, że pięknym i wyszukanym fotografiom coraz częściej towarzyszą niezwykle szczere opisy. Pod jednym z ostatnich postów, Piotr Stramowski wyznaje za co jest wdzięczny swojej żonie.

Piotr i Kasia nie tak dawno po raz pierwszy zostali rodzicami. Fakt, że aktorka jest w ciąży, bardzo długo starali się trzymać w tajemnicy przed mediami, a tym samym sowimi fanami. Niemniej jednak, bez dwóch zdań, 2019 rok był dla nich szczególnie wyjątkowy.

Stąd też, nie ma się co dziwić, że Piotr postanowił publicznie podziękować z niego na swoim Instagramie. Podziękowania te w szczególności skierowane zostały w kierunku ukochanej Kasi Warnke.

„To już piąty Sylwester spędzony razem, a ja wciąż mam wrażenie, że dopiero się poznajemy 🙂🎉 że jeszcze bardzo dużo mamy sobie do zaoferowania… I to jest piękne! To czego zawsze w życiu się bałem, to nudy. Z Tą kobietą jest to niemożliwe 🙂 Dziękuję Ci @kasiawarnke za to, że jesteś i że chce Ci się przełamywać ze mną te lody. A wam Moi Drodzy życzę szczęścia, miłości i zdrowia w nadchodzącym 2020 💥 Czuję, że będzie on przełomowy pod wieloma względami 😉 HAPPY NEW YEAR!!! 🎇” – Piotr Stramowski wyznaje pod zdjęciem.

Jak możemy zauważyć, zdjęcie jakie do noworocznych życzeń zamieścił aktor, nie jest specjalnie wyszukane. Prezentuje ono szczęśliwych młodych rodziców zmierzających na sylwestrowy bal, jednak znajdują się oni w windzie.

Czy podobają wam się życzenia jakimi podzielił się Stramowski? A może czekaliście na jakąś piękną i elegancką fotografię tych dwojga? Cóż, Kasia też nie zaspokoiła swoich fanów. W końcu pod podobnym zdjęciem napisała fanom tylko „WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🥂🥂”.

Oczywiście przyłączamy się do noworocznych życzeń i w odpowiedzi na post Piotra, życzymy mu, aby ten rok naprawdę owocował w kolejne sukcesy. Dokładnie tak, jak zapowiedział!