Rafalala w klatce FAME MMA?! To nie mieści się w głowie! Z kim miałaby walczyć? [FOTO]

Rafalala fot. facebook.com/rafalalarafalala
Rafalala fot. facebook.com/rafalalarafalala

To nie żart, a smutna prawda! Najprawdopodobniej już niedługo w klatce FAME MMA zobaczymy … transseksualistę. Chodzi o skandalistkę Rafalalę! Padła już nawet konkretna propozycja.

Choć początkowo wydawało się, że takie plotki to wyłącznie internetowe żarty, to jednak okazuje się, że Rafalala otrzymała realną propozycję występu na freakowej gali MMA.

Pomysł padł, również pomysł na moją przeciwniczkę. Rozmowy trwają. W sumie wymieniane są dwie osoby – Dżaga i Iza Kisio, choć ta pierwsza jest bardziej brana pod uwagę. Proponują za walkę 100 tys. złotych – twierdzi skandalistka – celebrytka.

To niestety, jak dotąd, jedyne informacje na ten temat. Nie wiemy, na jakim etapie są rozmowy, ani też czy wspomniane osoby będą zainteresowane walką. Jedno jednak trzeba przyznać, takie zestawienie zdecydowanie opłaciłoby się finansowo dla wszystkich stron.

Przypomnijmy, federacja FAME MMA to ogromna, stale rozbudowująca się organizacja, która nie boi się kontrowersyjnych zestawień na zasadach mma. Na ostatniej odsłonie gali widzieliśmy między innymi pojedynek karła Mini Majka z Markiem “Lordem Kruszwilem” Kruszelem.