Rozenek-Majdan zdradziła tajniki swojego makijażu. Fani nie spodziewali się takiego luksusu! [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret perfekcyjnego makijażu, którego niestety nie wykonamy w domu. Ciekawe czy puder przylega dzięki temu do jej twarzy tak idealne, jak kurz do białej rękawiczki?

Perfekcyjna Pani Domu od zawsze lubi dzielić się każdą, najmniejszą nawet częścią swojego prywatnego życia. Jej Instagram jest niezwykle barwny. Znajdziemy tam zarówno zdjęcia z sesji i kampanii, w których celebrytka bierze udział, jak i obszerne relacje z wakacji czy uroczystości rodzinnych.

Dziś rano Małgosia postanowiła po raz kolejny zaskoczyć swoich obserwatorów. Zaprosiła wszystkich fanów do obejrzenia relacji, w której możemy zobaczyć „typowy” sobotni poranek. Celebrytka zapowiedziała, że na instastory zobaczyć dziś będzie można jej codzienny makijaż.

Wszyscy liczyli więc na to, że zobaczą Gosię w akcji, jednak tego, co ujrzeliśmy, nikt nie mógł się spodziewać. Gosia siedziała na profesjonalnym fotelu przed lustrem pełnym wielkich żarówek i… JADŁA ŚNIADANIE. W tym czasie, jej makijażystka nakładała jej makijaż…

Małgosia Rozenek-Majdan/Fot.Instastories
Małgosia Rozenek-Majdan/ Fot.Instastories

Czy dzięki instruktażowi pani Rozenek-Majdan, każda Polka skusi się teraz na ten codzienny i naturalny look i w tym celu zatrudni osobistą makijażystkę?