Sensacyjne wieści z dworu królewskiego! Książe Andrzej oskarżony o relacje z nastoletnią niewolnicą

Królowa Elżbieta II i Książę Andrzej/ Fot.Instagram

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej urządzili sobie chyba konkurs na największy skandal. Dotychczas na prowadzeniu zdecydowanie była Meghan, którą próbowała gonić Kate. Młodym księżnym pozazdrościło rozgłosu starsze pokolenie. Mowa o dwóch synach królowej – Karolu i Andrzeju.

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że plotki o domniemanym homoseksualizmie Księcia Karola, znów zaczęły być na ustach wszystkich Anglików. Wyciągnięta została sprawa sprzed lat. Najpoważniejszym dowodem, miała być wypowiedź Camilli, o tym, że małżeństwo Karola z Dianą był tylko przykrywką dla jego homoseksualnych skłonności.

Tamta sprawa przycichła, więc szansę na przyciągnięcie świateł jupiterów, postanowił wykorzystać młodszy brat Karola, Andrzej. Przed laty mówiono o tym, jakoby książę wraz ze swoim bogatym przyjacielem Jeffreyem Epsteinem, miał się dopuścić pedofilii. Faktycznie, miliarder w 2008 r. usłyszał zarzuty w tej sprawie i trafił nawet do więzienia.

Książe Andrzej przez lata zasłaniał się immunitetem. Fakt, że nie wyparł się kolegi i nawet spotykał się z nim w trakcie tymczasowego zwolnienia z aresztu, tylko podgrzewał atmosferę, a nam coraz trudniej było uwierzyć w to, że nie był w tę sprawę zamieszany.

Po wielu latach książę postanowił zabrać głos i raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. W tym celu udzielił wywiadu dla BBC. Przeprowadziła go dziennikarka Emily Maitlis, która  przytoczyła wypowiedzi jednej z ofiar Epsteina.

Była nią nieletnia wówczas Virginia Roberts. W oskarżeniu, które dopiero cztery lata temu skierowała w kierunku Andrzeja wyznała, że była „seksualną niewolnicą” Jeffreya i musiała wykonywać erotyczne masaże magnatom finansowym. Wyznała również, że później posłużyła jako „prezent” dla księcia Yorku.

W wywiadzie dla BBC, Andrzej wyznał, że nigdy wcześniej nie widział tej kobiety na oczy, więc opisywane przez nią spotkanie w jednym z londyńskich klubów nocnych, nie miało miejsca.

Nie. To się nie wydarzyło. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkał tą panią. Jestem przekonany, że nigdy nie byłem z nią w klubie. Jest wiele rzeczy, które są nieprawdziwe w tej historii, a jedną z nich jest fakt, że nie wiem, gdzie znajduje się ten bar. Nie piję alkoholu. Nie wydaje mi się, że kiedykolwiek kupiłem tam drinka” – wyznał książę.

Na pytanie, czy przypomina sobie, aby kiedykolwiek miał jakiekolwiek intymne relacje ze wspomnianą kobietą, kategorycznie zaprzeczył mówiąc – „Absolutnie nie!

Na koniec wywiadu książę odniósł się również do sytuacji pomiędzy nim, a jego dawnym przyjacielem. Swoje tamtejsze zachowanie usprawiedliwił honorem. Uznał, że jest zbyt honorowym człowiekiem, aby w sytuacji, w której oskarża się jego przyjaciela, odwrócił się od niego. Dziś jednak zdaje się żałować tamtych decyzji.

Tyle razy odtwarzałem to w głowie. Ostatecznie, biorąc pod uwagę wszystkie perspektywy, zdecydowanie nie było to właściwe. Ale w tamtym czasie czułem, że było to honorowe i słuszne, i przyznaję w pełni, że mój osąd był prawdopodobnie zabarwiony moją tendencją do bycia zbyt honorowym, ale taka jest prawda”.

Jak na kolejne rewelacje zareaguje królowa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here