Syn Krzysztofa Ibisza skończył 19 lat. Widać, do kogo jest najbardziej podobny! [FOTO]

Krzystof Ibisz, Maks Ibisz i Anna Zejdler

Dla świata Krzysztof Ibisz jest przede wszystkim prezenterem. Prywatnie jednak jest ojcem dwóch synów. Jeden z nich, Maks, obchodził ostatnio urodziny.

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizji w Polsce. Słynie z tego, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Żartuje, jest pewny siebie ale też ma niesamowity dystans do siebie i potrafi żartować również na swój temat.

Prywatnie ma dwóch synów z dwóch różnych związków. Przypomnijmy, że zanim związany był z Anną Nowak, z którą ma Vincenta. Jego żoną była Anna Zejdler. Z pierwszego małżeństwa ma syna, Maksymiliana, który kilka dni temu obchodził już 19. urodziny!

Z tej właśnie okazji, jego mama, pokusiła się o opublikowanie ich wspólnego zdjęcia. Maks nie jest osobą medialną, dlatego też wielu ludzi ucieszyło się, że w końcu mogą zobaczyć, jak na przestrzeni lat chłopak się zmienił.

Maks Ibisz i Anna Zejdler/ Fot.Instastories

I faktycznie, zmienił się bardzo. Po pierwsze to już nie dziecko, tylko młody mężczyzna, a po drugie widać niezwykle duże podobieństwo do mamy. Co więcej, jakiś czas temu Anna zamieściła zdjęcie Maksa i swojego nieżyjącego już taty. Widać na nim, że chłopak zdecydowanie wdał się właśnie w rodzinę matki.

View this post on Instagram

Na zdjęciu po lewej- mój Syn Maksymilian, lat 19. Po prawej- Tata Wojciech. Gdyby żył, skończyłby dzisiaj 79 lat😢🎂 Tato, zgodnie z tym, co obiecałam Ci przed śmiercią – otaczam Maksa szczególną troską i wszystko mu wybaczam. Rzadko mam okazję to robić, bo tak naprawdę, nie daje mi ku temu powodów. Jesteście do siebie tak bardzo podobni – uczciwi do bólu w myślach i czynach, prostolinijni i bezinteresowni. Te same rzeczy Was śmieszą i złoszczą. Obaj bywacie niecierpliwi i „trudni”- to znaczy, że macie swoje zdanie, zasady i nie uznajecie tanich kompromisów. Jest w Was ta sama wrażliwosc na piękno i sztukę, tak samo kochacie zwierzęta i przyrodę. Kto by pomyślał, że Maks wybierze te same studia co Ty! Że wszystkie Twoje słowa bedzie nosił w sobie na co dzień i często zastanawiał się nad tym jak Ty byś się zachował w danej sytuacji. Co byś pochwalił, a co skrytykował. Wyrósł na mężczyznę, z którego wiem, że byłbyś dumny. To chyba najlepszy prezent na urodziny 🖤🖤🖤

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐙𝐞𝐣𝐝𝐥𝐞𝐫 (@anna_zejdler) on

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia!