Szczere wyznanie Julii Wieniawy. Nie była grzeczną dziewczynką. “Sprawiałam wiele kłopotów rodzicom…”

Julia Wieniawa fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa fot. instagram.com/juliawieniawa

“Szczególnie w gimnazjum miałam swój okres buntu. Na szczęście teraz już się trochę uspokoiłam i chyba nie sprawiam już nikomu problemów” – yywyznała Julia Wieniawa. Młoda aktorka w rozmowie z agencją Newseria potwierdziła, że zdarzało jej się mocno “dać w kość” swoim rodzicom.

Gwiazda m.in. serialu “Rodzinka.pl” wspominała, iż swoją karierę rozpoczęła w jednym z najtrudniejszych okresów w życiu młodego człowieka. Przyznała również, że zdarzyło jej się uczestniczyć w kilku szalonych imprezach, czasami uciekała również z lekcji w szkole.

Czasami wagarowałam, parę imprez się zdarzyło, ale zawsze byłam zachowawcza. Nawet jak coś przeskrobałam, to byłam najbardziej rozsądna ze wszystkich swoich znajomych i wiedziałam, kiedy powiedzieć stop, więc nie było aż tak źle – podkreśliła.

Przemianę Wieniawy, jak podkreślają recenzenci, widać doskonale także na filmach, w których występuje. Reżyserzy zdecydowanie chętniej dają jej role osób dojrzałych, a nie jak było to wcześniej – rozrywkowych nastolatek.

View this post on Instagram

📸 @stareoness

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on