Szczere wyznanie polskiego aktora. Artur Chamski przeszczepił sobie włosy! [FOTO]

Szczere wyznanie polskiego aktora. Artur Chamski przeszczepił sobie włosy! Foto: Instagram/arturchamski
Szczere wyznanie polskiego aktora. Artur Chamski przeszczepił sobie włosy! Foto: Instagram/arturchamski

Artur Chamski przeszczepił sobie włosy. Aktor poinformował o tym swoich fanów w Internecie.

Artur Chamski przeszczepił sobie włosy w jednej z klinik trychologicznych. Aktor zamieścił na Instagramie wpis, w którym pochwalił się tą nowiną. Co więcej, opisał w nim nawet przebieg zabiegu.

– Kochani, dostosowując się do obecnej sytuacji, zmieniam branżę i dołączam do zespołu Medical Esthetic!!! A tak poważnie, jak część z Was wie, od ponad roku moje włosy są pod opieką specjalistów, więc chcąc nie chcąc sporo już na ten temat wiem. Mając też ostatnio sporo wolnego czasu, (tak jak zapewne i Wy) postaram się odpowiedzieć na każde pytanie w tym temacie – Q&A – napisał Chamski.

Po wpisie można sądzić, że aktor jest bardzo zadowolony ze swojej decyzji.

– Wzmocniłem swoje włosy (…) oraz postanowiłem skorzystać z rady i doświadczenia (…) i zagęścić swoją grzywkę metodą non-shaven. To najmniej inwazyjny sposób przeszczepu włosów techniką FUE. Póki co tyle! Pozdrawiam w ten słoneczny dzień i #zostajęwdomu – dodał.

Artur Chamski nie jest pierwszą osobą z polskiego show biznesu, która zdecydowała się na taki krok. Wcześniej włosy przeszczepili sobie również m.in. Radosław Majdan, Krzysztof Ibisz i Kuba Wojewódzki.

View this post on Instagram

Kochani, dostosowując się do obecnej sytuacji, zmieniam branżę i dołączam do zespołu @medical.esthetic !!! . A tak poważnie, jak część z Was wie, od ponad roku moje włosy są pod opieką specjalistów 😉🔜🦁 więc chcąc nie chcąc sporo już na ten temat wiem. Mając też ostatnio sporo wolnego czasu, (tak jak zapewne i Wy 🤣) postaram się odpowiedzieć na każde pytanie w tym temacie – Q&A 🙃 . Wzmocniłem swoje włosy razem z @trycholog_agnieszka_trepkac oraz postanowiłem skorzystać z rady i doświadczenia @slawomirpietuszko i zagęścić swoją grzywkę metoda non-shaven. To najmniej inwazyjny sposób przeszczepu włosów techniką FUE. Póki co tyle! Pozdrawiam w ten słoneczny dzień i #zostajęwdomu 😷 . . #medical #hair #esthetics #warszawa #warsaw #polska #poland #coronavirus #stayhome #free #me #smile #eyes #trycholog #włosy #przeszczepwlosow #dermapen #man #doctor #medycynaestetycznawarszawa #kwarantanna #instamood #aktor #actor #hairproduct #hairproblems #medycynaestetyczna

A post shared by Artur ChamSki (@arturchamski) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here