SZOK! Joanna Krupa ma życiowy problem. O pomoc poprosiła internautów [FOTO]

Joanna Krupa/8. edycja Top Model

Joanna Krupa spodziewa się właśnie pierwszego dziecka. Owoc miłości z Douglasem Nunesem, drugim mężem modelki, ma przyjść na świat już niebawem. Prowadząca „Top Model” ma w związku z tym poważny problem. O pomoc poprosiła internatów.

Dziecko Joanny i Douglassa przyjdzie na świat na przełomie października i listopada. Niedawno modelka ogłosiła, że pod sercem nosi dziewczynkę.

Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce – przyznała na łamach Joanna Krupa Vivy.

Reakcja jej męża była powalająca, ale i wzruszająca. Mężczyzna od zawsze marzył o córce. Nie potrafił ukryć łez wzruszenia, gdy tylko się o tym dowiedział.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę – dodała Joanna w wywiadzie dla Vivy.

Teraz Krupa zastanawia się, jak nazwać córeczkę. „Chce 2 imiona dla niej . Pomoc! Haha” – napisała na Instagramie. Obserwujący jej profil użytkownicy prześcigają się w pomysłach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here