To Piotr Woźniak-Starak poznał ich ze sobą?! Edward Miszczak nigdy mu tego nie zapomni

Piotr Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak/ Fot.Instagram

Związek dyrektora TVN-u z aktorką Anną Cieślak nadal budzi kontrowersje. Według doniesień parę zapoznał ze sobą zmarły Piotr Woźniak-Starak!

Piotr Woźniak-Starak jeszcze przed swoją tragiczną śmiercią był jednym z najbogatszych polaków w kraju. W efekcie czego był też stałym bywalcem warszawskich salonów. Zajmował się również biznesem. Był producentem takich filmów jak „Bogowie” czy „Sztuka Kochania”. W 2016 roku został także mężem dziennikarki TVN Agnieszki Szulim. Nie powinna nas więc dziwić jego znajomość z dyrektorem stacji.

Edward Miszczak w ostatnim czasie jest na ustach wielu ludzi. Jego związek z 39-letnią aktorką Anną Cieślak jest sporym zaskoczeniem. Dzieli ich aż 26 lat co przyczynia się do wielu niemiłych komentarzy w ich stronę. Para jednak stara się zachować prywatność i nie komentować sytuacji, więc nie wiele wiadomo o ich relacji.

Piotr Woźniak-Starak poznał ze sobą Edwarda Miszczaka i Annę Cieślak?

Jednemu z portali plotkarskich udało się jednak ustalić w jakich okolicznościach ta dwójka się poznała. Było to w maju 2019 roku podczas festiwali Off Camera w Krakowie. Najciekawszy okazał się jednak fakt, że to właśnie Piotr Woźniak-Starak przedstawił ich sobie.

To Piotrek przedstawił Edwardowi Anię na imprezie po Off Camera. W tamtym okresie Piotrek i Edward byli bardzo blisko. Wynikało to z wielu projektów, które Watchout realizował wspólnie z TVN. Panowie zwyczajnie się zakumplowali” – zdradza informator “Pudelka“.

Kto by się spodziewał takiego obrotu sytuacji!

View this post on Instagram

Najdrożsi! Jak Wasza majówka? Ja swój długi weekend spędziłam na @mastercardoffcamerafestival | @serialcon | @storytel.pl. Dziękuję Wam za to spotkanie, wymienione zdania i uściski! 🥰 Usłyszałam tak wiele pięknych historii i sama miałam przyjemność opowiedzieć o wartości głosu – o tym jak dobór odpowiedniego aktora do dubbingu wygląda z mojej perspektywy i z czym się wiąże. Marta z Fundacji @kulturabezbarier całą naszą rozmowę z Olivierem tłumaczyła dla niesłyszących widzów i dała nam cenną lekcje komunikacji. Dziękujemy Ci, że jesteś i działasz! ❤️🤟 @olivierjaniak, dziękuję za rozmowę! 😘 Kochani, do zobaczenia! Słuchajmy się nawzajem, otwierajmy się na siebie! 💆🏻‍♀️❤️ __________ 📸 @grabowski_foto

A post shared by Anna Cieslak (@ankacieslak) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here