Uczestniczka “Top Model” urodziła! “Jeden z najważniejszych i najtrudniejszych dni w moim życiu” [FOTO]

Jagoda Judzińska i Michał Zuba/ Fot.Instagram

„Top Model” już od lat przyciąga wielu widzów. Spora część z nich tak zżywa się z uczestnikami, że nawet po zakończeniu edycji bacznie śledzi dalsze losy uczestników programu. Tak właśnie stało się z Jagodą Judzińską, która zyskała wielką sympatię widzów.

Jakiś czas temu, na swoim Instagramie modelka oznajmiła, że razem ze swoim wieloletnim partnerem spodziewa się dziecka.Wkrótce zostanę Mamą! Mieszanka emocji, od radości do przerażenia. Zadaje sobie pytania: jaką będę mamą? Czy sobie poradzę? Jak będzie wyglądało te reszte miesięcy oczekiwania? Jedno jest pewne: to 9 miesięcy, które na zawsze zmieni Moje życie! Nie tylko dlatego, że ich zwieńczeniem będą narodziny mojego Maleństwa. To jedyny taki czas, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo… (pisownia oryg.)” – napisała.

Fani bardzo wyczekiwali przyjścia na świat jej dziecka. Komentowali kolejne posty z sesji brzuszkowej, którymi topmodelka chętnie się dzieliła.

Zaledwie parę godzin temu Jagoda podzieliła się ze światem radosną nowiną, że mała Michalinka jest już z nimi. Modelka urodziła 8 listopada w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia. Zaznaczyła, że obie są zdrowe i bardzo szczęśliwe. Serdecznie gratulujemy młodym rodzicom!