Uczuciowy rollercoaster Miley Cyrus: tym razem ma nowego chłopaka! Gwiazda co chwilę zmienia partnerów [FOTO]

Miley Cyrus/Fot. PAP
Miley Cyrus/Fot. PAP

Związek małżeński Cyrus z Liamem Hemsworthem nie był dla aktora sielanką. Za wszelką cenę mąż próbował poskromić charakter Miley, która niestety obrała inną ścieżkę i zostawiła go dla… dziewczyny.

Po kilku miesiącach małżeństwa, piosenkarka zdała sobie sprawę, że życie przykładnej żony nie jest jej pisane i zdecydowała się na rozstanie z Liamem. Chwilę później została przyłapana z kochanką – wspólną znajomą pary – Kaitlynn Carter.

Kobiety obnosiły się swoim “wielkim uczuciem”, które – jak wszystkie związki Miley – nie potrwało długo. Już w połowie września przestano widywać je razem!

Zaledwie dwa tygodnie po rozstaniu z kochanką, piosenkarka została przyłapana z nowym chłopakiem! Wszystko wskazuje na to, że ta miłość także nie potrwa długo. Media uchwyciły moment, w którym Cyrus całuje nowego wybranka w kafejce ze zdrową żywnością.

A kim jest ten szczęśliwiec? To także wieloletni przyjaciel piosenkarki – Cody Simpson. Miley w końcu znalazła kogoś, kto o podbojach miłosnych wie tyle samo co ona! Simpson ma bowiem doświadczenie w publicznym emanowaniu swoimi uczuciami i obcałowywaniu celebrytek. Ma za sobą nawet związek z modelką Gigi Hadid!

View this post on Instagram

natural energy

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on