UJAWNIAMY datę premiery pierwszego odcinka “The Voice Senior”! W jury zasiądzie Urszula Dudziak

Program muzyczny “The Voice of Poland” emitowany na TVP2 zachwycił ludzi. Była już nawet edycja dla dzieci. A teraz nastał czas na wyjątkową edycję dla seniorów. Do programu dołączą uczestnicy powyżej 60 roku życia. Premiera już lada dzień.

W pierwszej edycji „The Voice Senior” trenerami będą: Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny, a także Alicja Majewska. Całe muzyczne wydarzenie będzie prowadzone przez Tomasza Kammela i Martę Manowską. Manowską kojarzymy z programu “Rolnik szuka żony”, teraz kobieta cieszy się, że będzie częścią nowego projektu.

Na swoim Instagramie zdradziła nam datę premiery pierwszego odcinka “The Voice Senior”. “Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie @thevoiceseniortvp Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off THE rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru. Dziękuję za wczoraj! Startujemy już 7 grudnia!”– zdradza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here