W TTV zagościła żywa lalka barbie?! Nowa gwiazda zaskakuje [FOTO]

Katarzyna Alexander
Katarzyna Alexander Foto:instagram.com/lala_laluna83

Katarzyna Alexander znana jako Laluna Unique jest uczestniczką show “Królowe życia”. Celebrytka dała się poznać jako wielbicielka chirurgii plastycznej oraz tatuaży. Zobaczcie, jak wygląda!

“Królowe życia” to show na antenie stacji TTV, w którym już od kilku lat bohaterowie pokazują swoje luksusowe życie. Gdy w 2016 roku projekt startował, nikt się nie spodziewał, że osiągnie tak ogromny sukces. Teraz swoje pięć minut może wykorzystać Katarzyna Alexander!

Katarzyna Alexander dołączyła się do obsady programu dopiero w 6 edycji. Celebrytka bardzo dba o swoją figurę i przeszła kilka operacji chirurgicznych. W show Laluna występowała wraz ze swoim francuskim partnerem Gabryelem Vincenzo oraz córką i mamą.

Niedawno celebrytka ujawniła na swoim instagramowym profilu, że partner ją zdradził.

– W obecnej chwili zamykam temat kompletnie i bardzo proszę was o nieporuszanie tego tematu, jak i niewysyłanie mi informacji o nim i jego kobiecie, jak już wspominałam, ta dziewczyna nie jest winna, a to, że takie posty dodają, nie ma co się dziwić, po tym, co mój były dodał dla mnie!!! Nigdy nie byłam osobą złośliwą i nie życzę najgorszemu wrogowi źle, dlatego też życzę im jak najlepiej! – napisała Unique.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here